Skeletal Remains „Devouring Mortality”

 

Wydawca: Century Media Records

Cześć. Jestem Oracle i mam dla Ciebie kilka pytań. Usiądź proszę wygodnie. Zrelaksuj się. Odpowiadaj „tak” lub „nie”. Zaczynamy.

Czy lubisz „Scream Bloody Gore” bardziej od piwa? Czy przy „Seven Churches” czujesz mrowienie w kroczu? Czy słuchając „Leprosy” jest Ci równie miło jak w trakcie pettingu? Czy dasz swojemu dziecku na imię „Spiritual Healing”? Czy cenisz sobie „Human” bardziej niż przedmiotowy gatunek ludzki? Czy „The Rack” powinni zagrać na Twoim pogrzebie? Czy „The Last One on Earth” to coś co z miłą chęcią wymieniłbyś na ostatnią kromkę chleba z masłem? Czy „Eyes of Horror” to dla Ciebie wyznacznik tego, czym powinna być doskonałość w muzyce? Czy „Transcend the Rubicon” podnieca Cię bardziej niż seks oralny? Czy chciałbyś zgnić ze „Slowly We Rot” w kieszeni? Czy „The End Complete” śpiewasz sobie pod prysznicem? Czy „Cause of Death” puszczasz sobie zawsze dwa razy pod rząd, bo raz to za mało? Czy uważasz, że „Considered Dead” powinno wpisać się na światową listę UNESCO? Czy myślisz, że najważniejszym z dziesięciu przykazań jest „The Ten Commandements”? Czy lubisz szamać kanapki z miodkiem przy „Consuming Impulse”? Czy „From Beyond” jest dla Ciebie ważniejsze od dobrego wykształcenia?

Jeśli na większość powyższych pytań odpowiedź brzmiała „tak” to po pierwsze jesteś uzależniony od death metalu. A po drugie, na rynku pojawił się nowy narkotyk wypuszczony przez Skeletal Remains. Jest pochodną wyżej wymienionych, ale tak łudząco podobną, że chwilami możecie nie poczuć różnicy. Tylko tyle i aż tyle.

Ocena: 7/10

Tracklist:

1. Ripperology  
2. Seismic Abyss  
3. Catastrophic Retribution  
4. Devouring Mortality  
5. Torture Labyrinth  
6. Grotesque Creation  
7. Parasitic Horrors  
8. Mortal Decimation  
9. Lifeless Manifestation  
10. Reanimating Pathogen  
11. Internal Detestation
Autor

12144 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *