Sikfuk „Shitfisted Superman… The Man of Stool”

Wydawca: Comatose Music

Sranie jest bardzo ważną funkcją życiową, o tym wie każdy. Czasem pełni też niepoślednią rolę w polityce państwa – kto wie jak upadł rząd Hanny Suchockiej zrozumie o co mi chodzi. Również liczni artyści inspirowali się kałem. Do tego chlubnego grona niechybnie zaliczamy Sikfuk.

W przyrodzie jest tak, że tym mimo wszystko trywialnym zajęciem inspirują się muzycy grindowi, brutal death metalowi. Black metalowi rzadko, że tak się wyrażę, a na przykład heavy metalowi w ogóle. I w przypadku Sikfuk nie ma niespodzianki, bo na „Shitfisted Superman… The Man of Stool” mamy brutalny death metal opiewający uroki gówna i seksu z brzydkimi ludźmi. Po oglądnięciu komiksowego bookletu zrzygałem się (może i mam dziwne poczucie humoru, ale…), potem zabrałem się za muzykę. A muzycznie? Muzycznie moi drodzy jest… hmmm… gównianie? Dosłownie i w przenośni. Sikfuk to totalnie prosty, żenująco wręcz prostacki brutal death metal. Raz jest wolno, raz jest szybko, cały czas jest góra średnio. To że stylistyka nie moja, to jeszcze nic. Rozumiem, że ten zespół to trochę takie „puszczone oczko” i nie powinno się go brać na serio. Ale nawet ten fakt nie obliguje Sikfuk do nagrywania ciulowej muzyki. A taka niestety znajduje się na „Shitfisted Superman… The Man of Stool”. Kompozycje są infantylne, wprost nie do wiary, że komuś się może to podobać. Dobrze, że Nik powstawiał sample z głupkowatych filmów, można przynajmniej odróżnić kiedy zaczyna się jedne numer a zaczyna nastęny. Obecnie ten zespół to tylko jedna osoba, no ale co z tego? Mało to one man bandów tworzy muzykę na poziomie? Pewnie kilka by się znalazło.Niestety Sikfuk do tego grona nie zaliczę, bo przez te pół godziny muzyki z ich trzeciego krążka naprawdę trudno przebrnąć.

Jeśli „Shitfisted Superman… The Man of Stool” miało być apologią gówna, to Sikfuk wywiązał się ze swojej roli znakomicie. Krążek wyłącznie dla oblechów i dewiantów. Działa również jako środek wymiotny. Tak, to jest kupa.

Ocena: 3/10

Tracklist:

1. Donkey Dicks and Hot Dog Tits
2. White Castle Shitdick
3. Pool of Pooty Tang
4. Shitfisted Superman… The Man of Stool
5. Lactating Milf White Russians
6. Vagina Speedbag
7. Fingercuffing the Beheaded
8. Eight Ball in Her Brown Pocket
9. Herpes Infested Tampon Boot
Autor

12012 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *