Scumripper “All Veins Blazing”

Wydawca: Hells Headbangers Records

Dzisiaj szybki strzał, bo i album szybki jak pociski Rona Jeremyego u szczytu sławy. Scumripper debiutuje z krążkiem, który idealnie sprawdzi się na każdą alkoholową balangę wypełnioną hektolitrami czystego alkoholu.

Tak, wiem. Ja tutaj ciągle o jednym, ale trudno się powstrzymać, kiedy z głośników leci “All Veins Blazing”. Wtedy moje łapska wędrują zawsze do lodówki po zimny browar, który wypijam niemal na hejnał. Ta muzyka ma w sobie po prostu tak mocnego powera, że została wręcz stworzona do picia na ostrej balandze, czy też do napierdalania łbem i szaleństw pod sceną. Wszystko to za sprawą wściekłego thrashu zagranego tu z jajem ale i lekkością. Thrashu, który miejscami lubi udać się na wycieczkę w granice punkowego jadu (“Three Morbid Magi”) czy też mięsistego death metalu, dzięki czemu duch takich załóg jak Autopsy czy też Repulsion jest wiecznie żywy, a słuchacz ma jeszcze większe pokłady adrenaliny do uwolnienia i frajdę z odsłuchu. I w zasadzie tyle, bo 20 minut mija tak szybko, jak szybko kończy się browar. Mówiąc prościej: Scumripper jest dobry jak Finlandia, która dobrze schłodzona i odpowiednio podana umie mocno kopnąć w głowę (“Eight Rapes A Week”) i sprawić, że nie jedna zabawa może zakończyć się interwencją policji, bądź zgonem sąsiadki z piętra poniżej.

Bierzcie więc czteropaka, odpalajcie “All Veins Blazing” i bawcie się dobrze (jako bonus na pełniaku znajdziecie też demo “Scumripper”, którego zawartości nie było w wersji promo).

Ocena: 8/10

Tracklista:
01. Colonel Gator
02. Slay.Scum.Day.
03. Nuns ‘n’ Doses
04. Your Local Shriner
05. Rock The Bone
06. Three Morbid Magi
07. Mask Merchant
08. All Veins Blazing
09. Eight Rapes A Week
10. Put A Boot To His Cock
11. Death Wish

Autor

478 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *