Sacrificulus “Uada Magus”

 

Wydawca: Putrid Cult

Kolejna bomba pierdolnęła w nasze black metalowe podziemie, a wszystko to dzięki Lordowi K. oraz Shitali!

Większość osób pewno pomyślała, że jak Pan K., to mamy tu do czynienia z nowym festiwalem kału, BDSM i wymiocin spod szyldu Nekkrofukk. Jednak zostajemy tutaj zgwałceni nowym dziełem od tego Pana i jego kompanki Shitali. Sacrificulus „Uada Magus” to przesiąknięty mrokiem krążek hołdujący wczesnym Samael oraz Mayhem! Już sama okładka to dobitnie symbolizuje. Kompozycyjnie mamy tutaj wybijający się szorstki wokal wraz z gitarami utrzymanymi w średnim tempie, chociaż zdarzy się nie raz ni dwa przyspieszyć dzięki różnym zatęchłym riffom. Żeby tego było mało, przez album przeplatają się odgłosy wiatru oraz trzeszczącego sznura na którym prawdopodobnie zadyndał jakiś wesoły jegomość. Perkusja również nie zawodzi, wybijając na talerzach różne apokaliptyczne serenady!

Klimat można zdzierać ze ścian pazurami, a potwory ze strachu pochowały się pod łóżkami, takie to zło z tego bije! Sacrificulus idealnie zaspokoi głód i tęsknotę za bardziej staro szkolnym łupaniem odpływającym w stronę północy. Warto napomnieć również o sekretnym wałku w postaci coveru „Deathcrush” Mayhem, który stawia sprawę jeszcze jaśniej: hołdujesz albo wypierdalaj.

Jeśli następny album będzie, chociaż w połowie tak dobry, jak „Uada Magus” to powiem tylko jedno: Helena mam zawał!

Ocena 8/10

Tracklista:
1. Dark Is Eternal
2. Seven Skulls Of Wrath
3. Sanguinem Antichristi

4. Uada Magus
5. Abysmal Depths Of Chaos / Deathcrush (Mayhem Cover)

Autor

218 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *