Reveler „Disgorged Viscous Spews”

Wydawca: Unholy Domain Records

No to teraz szybko, bo nie ma wiele czasu, ale szczęśliwie debiutanckie demo Reveler długo nie trwa.

Jeśli nie kojarzycie tej nazwy więc to się nie przejmujcie – demówka na światło dzienne wypłynęła niecały miesiąc temu, przynosząc wysypkę i piekące bąble na skórze. Tak działa ten ich paskudny death metal zawarty na „Disgorged Vicious Spews” zamyka się w dziesięciu minutach. Nie ma tu nic co zaskoczyłoby przeciętnego death metalowego maniaka – Reveler brzmi ohydnie, pierwsze skojarzenia lecą w stronę Finlandii – bulgotliwy wokal, chropowate gitary, średnio – szybkie tempo i pieszczący moje podbrzusze bas. Jeśli głowa chodzi Wam przy takim Purtenance czy Abhorrence to i przy Reveler nie będzie zatrzymywała się w miejscu. No fajna sprawa, słucha się tego naprawdę przyzwoicie i nie oczekuje, że czymś się zaskoczy – ma być wpierdol i jest wpierdol.

Mówiłem, że będzie krótko? Mówiłem. Jak będziecie mieć okazję zapoznać się z twórczością Reveler to nie wahajcie się. Rozczarowań nie będzie.

Ocena: 7/10

Tracklist:

. Disgorged Viscous Spews
2. Deep Trepanated Thoughts
3. Gory Pierced Human Torso
Autor

12139 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *