Reinfection „Breeding Hate”

Reinfection Breeding Hate

Wydawca: Deformeathing Productions

Pamiętacie Reinfection? Tacy grind/death metalowi mordercy z Przysuchy? No to mam dla Was informację – powrócili.

I to nie byle jak, a w pięknym stylu! O ile za piękne możecie uznać na przykład odgłosy dobywające się z rzeźni. Jak byłem mały to mieszkałem niedaleko jednej i pamiętam że często rankami budził mnie kwik świń. Może przez to propozycje zawarte na „Breeding Hate” trafiają do mnie z miejsca? Bardzo możliwe. Na drugim pełniaku, wydanym dwanaście lat po ostatnim materiale znajdziemy pół godziny szybkiego, ciężkiego, ale i bujającego ładunku brutalnej sieczki. Dwa wokale – brutalny, gutturalny oraz rozwrzeszczany – wyrzygują kolejne wersy z cholerną zaciętością. Wystarczy, że posłuchacie takiego „Everything Must Vanish” i zrozumiecie o co mi chodzi. U Reinfection nic się nie zmieniło, dalej jest to takie samo brutalne jebnięcie. Tak, „brutalność” to słowo – klucz, które przewija się nam przez całą recenzję, ale nie może być inaczej skoro w ciągu tych trzydziestu minut z okładem mamy z nią do czynienia non stop. Oczywiście panowie nie wymyślają nam tu koła na nowo, po prostu robią to co od dawna było ich znakiem rozpoznawczym – miażdżą słuchacza swoimi dźwiękami. Z morderczą skutecznością.

Więc polecam Wam to szczerze. Wyborna mięsna uczta, z podrobami, flakami i innymi specjałami. Nawpierdalacie się do syta.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Conflict of Interest
2. To See Your World Collapse
3. Gradually Erased
4. Far Blocked and Blind
5. Everything Must Vanish
6. Chasing Life’s Demise
7. Prison of Belief
8. Breeding Hate
9. Inversion – Implosion
Autor

11628 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *