Reality Grey „Define Redemption”

Reality Grey Define RedemptionWydawca: Bakerteam Records

Piosenka pierwsza, druga, wpół do trzeciej – no i faktycznie trzeba wytrzymać do dziewiątej, tak mi do mnie śpieszno już i będziemy szczęśliwi, weseli, bo krążek się skończy i nas rozdzieli.

Ojoj, jeszcze minuta nie minęła, a ja już się zraziłem do nowego krążka Reality Grey. To jest rzeczywiście jakaś szara rzeczywistość – tysiące zespołów grających tak samo, odkąd tylko ukazało się „Jester Race”… Czyli już wszyscy wiedzą, że Włosi rżną z In Flames aż miło? Ano rżną, co niestety słychać na „Define Redemption”. Mamy tutaj melodyjne wokale, rwane gitary, od chuja wpadających w ucho, słodziutkich fragmentów, a reszta zlewa się jak dla mnie w jedną szarą maziugę, ale upstrzoną kolorowymi koralikami melodii i lukru. Oczywiście – jestem uprzedzony do takiego grania. A Włosi robią wszystko, żeby mnie w tym stanie trzymać. Co gorsza – udaje im się to, bo patrzę ze zniecierpliwieniem, ile jeszcze tej mordęgi wytrzymam. Drugie okrążenie tej płyty zakończyłem w połowie. Znam ją już na pamięć, słyszałem wiele razy, pomimo że tylko razu półtora pod nazwą Reality Grey. I wystarczy.

Reality Grey jest zespołem dla tych, którzy słuchają In Flames, Soilwork i innych zespołów tego typu. Jeśli ktoś ma je serdecznie w dupie, to i „Define Redemption” nie powinno mu zaprzątać głowę.

Ocena: 4/10

Tracklist:

1. Ascension Lapse
2. Deadlock
3. Rot of Nation
4. I Despise
5. Equilibrium
6. Departed Designs
7. Burn the Sky
8. Hypocrisy Breeds Hatred
9. Define Redemption

 

Autor

9908 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

5 komentarzy

  • compairing this cd with The Jester race proves that you didn’t listen to it at all. This cd bleeds freshness and enthusiasm.

  • ”This cd bleeds freshness and enthusiasm” – good joke ! What are you, fucking deaf?

  • fact is that has nothing to do with inflames at all, let alone with the old the jester race. Deaf my ass

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *