Profanatica “Thy Kingdom Cum”

Profanatica  Thy Kingdom CumWydawca: Hell’s Headbangers Records

Sprawy mają się tak, że jest to już któreś wydawnictwo Profanatica recenzowane przeze mnie. Miałbym łatwiej, gdyby panowie zmieniali cokolwiek w swojej muzyce.

Niestety, albo i stety, „Thy Kingdom Cum” przynosi nam kolejną dawkę bluźnierstw oblanych lepką, gównianą mazią, nie różniącą się niczym od wcześniejszych dokonań zespołu. Brzmi to może nie najlepiej, ale jeśli ktoś przeczytał moje wcześniejsze recenzje, ten wie, że takie granie wybitnie mi służy. No, może nie wybitnie, ale jednak służy. Totalny, prymitywny czarny metal, podczas słuchania którego różne wizje przewijają mi się przez myśl. A to facet w habicie przybija sobie chuja do drewnianego krucyfiksu, a z każdym uderzeniem młotka wykrzykuje „Zdrowaś!’, a to zakonnica wpycha sobie monstrancję z gwoździ w odbyt, szepcząc w spazmach bólu „Kyrie Eleison”, a to ministrant przypala sobie swoje młode ciało kadzidłem, recytując przykazania kościelne, a to stara kobieta podchodzi do konfesjonału, z książeczki do nabożeństwa wyciąga żyletkę, odcina sobie język i przepycha go przez kratki zawodząc cicho. Ja jestem nienormalny? Lepiej posłuchajcie „Thy Kingdom Cum”, które to wywołuje u mnie te obleśne wizje. To jest chora muzyka dla chorych ludzi, nie ma innej opcji – to jest ekstremalne nawet dla ludzi z ekstremą obcujących. Co nie znaczy, że jest złe – jest obrzydliwie dobre.

Nie polecam krążka Profanatica nikomu – kto ma ich kupić, już pewnie dawno odłożył pieniążka na”Thy Kingdom Cum”. I spuszcza się nad tymi dźwiękami regularnie.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Ruptureholyhymen  
2. Foul the Air with Blasphemy  
3. Denounce Him  
4. False Doctrina  
5. Definite Atonement  
6. Thy Kingdom Cum  
7. Ropes of Hatred  
8. Water to Blood

 

Autor

12483 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *