Poisoned “Rising from Darkness”

Wydawca: Morbid Jehovah Records / Bloodmonk Rites Production

Niniejsze demo to pierwsza oznaka istnienia tczewskiego Poisoned, w którym udziela się między innymi Dolek, znany z Goat Tyrant. Możecie się więc przygotować na kwadrans spędzony w melancholijno – metalcore’owej atmosferze.

Uwierzyliście w poprzednie zdanie? To znaczy, że obca Wam twórczość tego gościa. „Rising From Darkness” przynosi nam oczywiście stary przepis na granie metalu. A mianowicie – trochę starego Vader, trochę Possessed, do tego jeszcze Slayer, trochę Morbid Angel z okresu demówek i jakby nieco Morgoth, to następnie wymieszać z kwasem siarkowym i arszenikiem. Takie granie, jakie zaserwowało nam Poisoned nie może się nie podobać metalowym oldbojom, a także wszystkim tym, którzy wyrośli na kapelach inspirujących Tczewian. Na plus można (a nawet trzeba) zaliczyć twórcom „Rising From The Darkness” bardzo dobre brzmienie tego materiału – świetnie wszystko słychać, a zarazem czuć organiczność i agresję tych kompozycji. Kwadrans mija jak z bicza strzelił i nawet na dupie podobne pręgi zostają.

Szkoda, że to demo takie krótkie, ale żyję nadzieją, iż wkrótce Poisoned uraczy nas nowym strzałem. Jest na co czekać!

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Rising from Darkness
2. Night of the Sacrifice
3. Re-Birth Through Suffering
4. Blood Obsession
Autor

12483 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *