Pig’s Blood „Pig’s Blood”

Wydawca: Godz Ov War Productions

Pig’s Blood – już sama nazwa mi się podoba, ma w sobie coś kurwa brudnego, złego, a zarazem coś faktycznego, coś czego możecie dotknąć lub skosztować jeśli macie wujka lub babcię na wsi, hehe…

I zastanawiałem się na ile nazwa odda naturę muzyki, zawierzyłem jednak wydawcy, że lipy nie będzie. No i tym razem się nie przejechałem na Godz Ov War Productions, bo wraz z debiutancką płytą tego zespołu dostałem swego rodzaju mieszankę black i death metalu. Można by powiedzieć, że panowie wzorują się na wiadomych kapelach z Kanady i byłoby w tym sporo racji. Ale należałoby też dodać, że sporo tutaj stricte death metalowych wpływów, których źródeł należy szukać u takiego Incantation. To właśnie te dwie kapele tłuką mi się po głowie niczym Żyd po pustym sklepie – Blasphemy i Incantation. Pig’s Blood nie stroni od masakrycznych szybkości, podczas których zastanawiacie się czy przeważa tu agresja czy wkurwienie. Ale zwalniają też, jakby mieszali w kotle ze smołą. Nie ważna jednak aktualna prędkość tej muzyki bo Amerykanie na „Pig’s Blood” cały czas osiągają bardzo wysoki współczynnik Zła – jak na przykład w takim „Age of Endless War”, który pokazuje jakby Pig’s Blood w pigułce. Zły, wkurwiony i ociekający krwią oraz  błotem z okopów.

W tym przypadku czuję, że debiut tych pojebów zagości u mnie na dłużej. I nie jestem odosobniony, bo kto ze znajomych ich poznał, ten potwierdzał moje słowa.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Misanthrope Absolute  
2. Iron Justice  
3. Taste the Fucking Poison  
4. Torches of War and Retribution  
5. Rats (This World is a Sewer)  
6. Death March Insanity  
7. The Age of Endless War  
8. First Step in Making Things Right  
9. Deniers of the Root  
10. There Will Be No Law
Autor

12146 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *