Pagan Temple „The Warriors of Black Circles”

 

Wydawca: Witches Sabbath Records, Lower Silesian Stronghold i Eastside

Oto w imię wojny z chrześcijaństwem, podczas pełni księżyca, gdy wilki zaczęły wyć swą pieśń pojawiła się kompilacja zawierająca cały dorobek Pagan Temple.

„The Warriors of Black Circles”, bo taki tytuł nosi ta kompilacja, serwuje nam dwa kultowe dema oraz instrumentalny reh zaś w książeczce znajdziemy wszelakiej maści fotosy członków tego hordu, oraz skany stron z zinów, bardzo miły dodatek. Same nagrania nie zostały poddane większym miksom sriksom i dostajemy prawdziwy zimny piwniczny black metal ku chwale wojny i starożytnym pogańskim Bogom. Wszystko to oczywiście w hołdzie TTF. Zimny wyjący wokal do teraz wywołuje ciarki na plecach, instrumenty zaś za sprawą swojej surowicy trzymają cholernie wysoki poziom. Jest klimatycznie! Jeśli zasłuchiwaliście się w Mysteries czy też Veles to ta kompilacja bardzo przypadnie Wam do gustu.

Fani starej dobrej blackowej łupaniny również nie poczują się pokrzywdzeni. Oby więcej takich reedycji tym bardziej że posiadaczy oryginalnych taśm prawdopodobnie zliczy na palcach jednej ręki. A słuchanie ripów z youtube nie jest „cool”.

Tracklista:
…and the Angels Weep:
1.Shadow of the Moonlight

2….and the Angels Weep

3.Everlasting Gods Return

Fullmoon:
4.Intro (Fullmoon)

5.Scream from Gloomy Forest

6.Wood of Forget

7.The Warriors of Black Circles

8.Outro

Instrumental Reh:
9.And Witch Will Burn

10.The Gathering

11.When Sow the Deat

Autor

203 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *