Owls Woods Graves „Owls Woods Graves”

owls-woods-graves-owls-woods-graves

Wydawca: Malignant Voices Records

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię rozpocząć sobotni poranek mocną kawą i mocnym pierdolnięciem w małżowiny uszne (piedolnięcie w przełyk idzie zazwyczaj popołudniu). Kawa zrobiona, a podajnik na płyty właśnie przyjmuje debiut Owls Woods Graves.

Czyli wszystko się zgadza. Panowie wyskoczyli jak Filip z konopii i bardzo dobrze, bo „Owls Woods Graves” to petarda jakich mało. Przede wszystkim, nie przypominam sobie innego zespołu w Polsce grającego w tym stylu – mieszanka punka i black metalu to przecież taki strzał, że ja nie mam pytań, przynajmniej jeśli zagra się to dobrze. A Owls Woods Graves grają to nawet bardzo dobrze. Ten krótki krążek (szesnaście minut) sprawia, że mam ochotę czynić dużo zła niewinnym ludziom – rzucać w nich butelkami, kopać i pluć, wszystko oczywiście nie wiedzieć czemu w stanie wskazującym na spożycie – ładunek energii na tym krążku jest niesamowity. Proste i bezpośrednie utwory zapadają w pamięć z miejsca, natomiast gwarantuję Wam, że refren do „Do You Deny the Evil?” nie opuści Was już nigdy. Owls Woods Graves miesza ze sobą wspaniale wpływy Misfits, wczesnego Bathory, wkurwionego punk/core’a, crust/d-beatu i wychodzi z tego czarna, szorstka perła. Udławcie się nią, tańcząc na mokradłach!

Doskonały debiut, a ja jako niepoprawny optymista czekam na kolejne wydawnictwa tego hordu. Muzyka z tego krążka działa lepiej niż alkohol – intoksykuje Wasze ciało i umysł na dłużej i nie ma po niej kaca.

Ocena: 9/10

Tracklist:

1. This Spirit Follows Me till the End of My Journey
2. Devil Is Real I Saw Him in the Woods
3. Do You Deny the Evil?
4. Owls Woods Graves
5. On the Swamps We Dance
6. Ghouls Make Your Deathbed
Autor

11484 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *