Outline “Fire Whiplash”

Wydawca: Hell’s Headbangers Records

Takie dema, to ja lubię. Krótko zwięźle i na temat. Niejaki zespół Outline pochodzący wprost z Jueseja postanowił za pośrednictwem stajni Hells Headbangers zbezcześcić planetę ziemię swoją ściśle limitowaną kasetą zatytułowaną „Fire Whiplash”.

I wiecie co? Mi się podoba. Jak dla mnie jest to jakaś wariancja na temat czarnego heavy/ thrash metalu, zdaje się z niewiastą na wolakach. Z niewiastą albo jakimś młodzieńcem w zbyt obcisłych w kroku spodniach. W każdym razie, wokalnie daje to radę. Muzycznie również, choć jest to granie proste jak konstrukcja cepa. Nie zmienia to faktu, że muzyka porywa, zachęca do pląsów i wesołych podrygów ku chwale rogatego na czarnym tronie. Jedyne, do czego muszę się przyjebać to niespecjalnie dobre brzmienie. Wręcz chujowe, jeśli mam być precyzyjny. Trochę bym tu jednak ujął tej „piwnicy”, bo nie jest to surowy black metal, a nieco weselsza forma czczenia rogatego. Zakładam jednak, że tak to właśnie miało brzmieć. Po prostu podle. Jeśli ktoś będzie chciał sprawdzić to granie, to ścisły limit kasety zapewne szybko się ulotni.

Ja jestem chętny na pełne wydawnictwo i gdy tylko takowe będzie miało zamiar się pojawić, na pewno się z Wami podzielę tą informacją. Dajce szanse Outline, bo fajnie grają.

Ocena: 8/10

1. Intro
2. Metal is Me
3. Away from You
4. Lady Teaser
5. Fire Whiplash
Autor

878 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *