Old Skull “Death Rattle”

Old Skull > Death Rattle

Wydawca: Putrid Cult

Nie mają co ci ludzie w domu robić to siedzą i nagrywają… Powitajcie nowy twór na naszym poletku: Old Skull a wraz z nim epkę „Death Rattle”. Domyślacie się drodzy czytelnicy chyba po samej nazwie, co to będzie za muza, prawda? Tak dokładnie, przesiąknięty smrodem i fekaliami kawał staro szkolnego death metalu hołdujący takim kapelom jak Bolt Thrower, czy Cianide.

Na EPkę składa się pięć numerów o łącznej długości nieprzekraczającej dwudziestu minut. I będzie to dość intensywne dwadzieścia minut Waszego życia, bo od pierwszych dźwięków chłopaki łapią za ryj słuchacza i szorują nim po chodniku i innych wybojach. Pomimo że wszystkie riffy są odegrane na utartych już dawno schematach to czuć, że włożono sporo serducha podczas nagrywania tego materiału i wyszła piękną laurka dla śmierć metalu zakorzenionemu we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. Na pochwałę zasługuje również wydanie, tak jak mam w dupie, czy jest to żłobienie w drewnie, płycie chodnikowej albo innym dziadostwie, tak tutaj pragnę zrobić wyjątek, bo oprócz foty chłopaków i okładki reszta szaty graficznej w digipacku została podobno zaprojektowana flamastrem, zeskanowana i naniesiona w dość krótkim czasie. I przyznam, że te bazgroły znajdujące się wewnątrz digi dodają klimatu całemu wydaniu. W przerwie na machanie łbem możecie więc poczytać teksty i dowiedzieć się co gryzie Pana wokalistę w danym momencie hehe.

Debiut bardzo udany, pokazujący, że są jeszcze kapele w Polsce, które nie boją się obcować z trupim jadem z klasycznej szkoły śmierci.

Ocena: 7/10

Tracklista:

1. Death Rattle

2. Decocktion

3. Father of Woe

4. Fueled by Fear

5. The Strangler

Autor

209 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

1 komentarz

  • dzisiej te .. no wybory
    wienc kto zdrowy, nie hory
    kto rzyf nieh głosuje
    by nie wygrały wuje ……………….. te kolorowe a fuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *