Ohtar „The Empire of White Power”

Wydawca: Lower Silesian Stronghold

Świdnica Śląska. Tu, w tym mieście wszystko się zaczęło… Oto swego wznowienia doczekało się pierwsze demo Ohtar: „The Empire of White Power”. Ideologicznie i tekstowo chyba każdy wie, z czym co się je, więc osoby wrażliwe powinny zakończyć czytanie na tym zdaniu. Resztę zapraszam do krótkiej lektury.

Po w miarę spokojnym instrumentalnym kawałku otwierającym demo dostajemy prawdziwy black metalowy wpierdol niczym prosty i bezpośredni strzał w mordę. Riffy są surowe przepełnione różnymi melodiami oraz lekką nutą nostalgii. Sama praca perkusji nie jest może jakaś na „oh ah”, ale trzyma odpowiedni poziom, ba w niektórych momentach brzmi jakby była karabinem. Całe show jednak kradnie wokal! Wiele osób chyba będzie równie podobnego zdania. Zimne, szorstkie wysoko podniesione krzyki przepełnione emocjami, od których włos się jeży na głowie (jeśli oczywiście ktoś ma włosy). Klimat z tego nagrania wylewa się wiadrami, że z pół Afryki mogłoby się napić hehe. Prawdziwe piwniczne granie przepełnione nienawiścią. Od początku istnienia Ohtar miał swój niepowtarzalny przepis na sukces, dzięki któremu coraz to kolejne nagrania kopały bardziej dupsko.

Fanom raczej nie trzeba polecać tego wznowienia, inni lubiący takie klimaty bądź znających dorobek tego hordu tylko od najnowszego (również wyśmienitego) „Euthanasia of Existence” powinni jak najszybciej zaznajomić się z tym materiałem.

Tracklist:
1.The Abyss

2.Winter Delight

3.Wojny czas

4.Wind of Despair

5.Pagański triumf

6.Elegy

Autor

203 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

1 komentarz

  • „Film niedostępny
    Ten materiał jest niedostępny w tej domenie krajowej.

    Niektóre funkcje zostały wyłączone w tym filmie
    W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników wyłączyliśmy niektóre funkcje, takie jak dodawanie komentarzy, udostępnianie czy polecane filmy. Zrobiliśmy to, bo ten film zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych grup widzów.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *