Nunslaughter “Angelic Dread”

Nunslaughter  Angelic DreadWydawca: Hell’s Headbangers Records

Nie wiem, czy powinienem słuchać tak wściekłej muzyki przy moim aktualnym stanie emocjonalnym, bom wkurwiony okrutnie. A przy Nunslaughter najchętniej chwyciłbym za coś ostrego i zrobił wyjazd na miasto.

Oczywiście tak nie zrobię, bo ja psychopatą jestem, ale ukrytym i nieśmiałym, hehe. Nie zmienia to jednak faktu, że „Angelic Dread” byłby wspaniałym soundtrackiem do małej ganianiny po ulicach Rzeszowa z siekierą w dłoniach. Szlachtować w rytm ich prostego, obskurnego death metalu. Rzucać koktajle mołotowa z częstotliwością wyrzygiwania dobrych riffów (czyli bardzo wysokiej). Skakać po ludziach jak po pozerach w młynie. Z szaleństwem w oczach i szaleństwem w głośnikach wszystkie te rzeczy przyszły by gładko. I pewnie nawet nie dostałbym wysokiego wyroku, co najwyżej rozpętałbym burzę o złym wpływie metalu na słuchaczy – jakoś dawno żadnej takiej nie było. Pokazałbym im nazwę Nunslaughter, to jeszcze by mnie ewentualnie posadzili za obrazę uczuć religijnych. Dzieciątko z okładki wygląda trochę jak płód (przynajmniej zgodnie z katopropagandą), to do tego bym dostał jeszcze dodatkowe kilka latek za nawoływanie do czynu zabronionego. I weź tu wytłumacz, że Ty normalny chłopak jesteś i nawet pijesz mało, tylko Nunslaughter tak działa. Wszędzie trąbili by o Nunslaughter, okadka „Angelic Dread” pojawiała by się w telewizji, Hell’s Headbangers Reocrds zarobiłoby na niej kokosy, mnie zakładaliby fanpejdże na fejsbuku, a ja sobie bym grzecznie siedział w zakładzie zamkniętym i napierdalał tym prymitywnym death metalem. Fajnie, nie?

No, tylko że póki co zadowolić się trzeba jedynie ostatnią aktywnością. Dobre i to, bo czwórka Dona Of The Dead i jego piekielnej kompaniji jest kurewnie dobra.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Angelic Dread
2. Looking into the Abyss
3. Twisted Spirit
4. Crush the Guff
5. Inner Beast  
6. The Lycanthrope  
7. Blood Drinker  
8. God  
9. Doomtown  
10. Don’t Mourn for Me  
11. Infested  
12. Coffins and Crosses  
13. Three Nails, One Liar  
14. Death Beyond the Gallows  
15. One Bad Bitch
Autor

12262 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *