Nuclear Perversions “Desolation Rituals”

Nuclear Perversion Desolation RitualsWydawca: Iron Bonehead Productions

Dziwnym zbiegiem okoliczności, gdy kapela ma w nazwie słowo „Nuclear” gra dobrą muzykę. Przykłady? Proszę bardzo: Nuclear Magick, Nuclear Assault, Rage Nucléaire, Nuclear Vomit… Dziś na warsztat wezmę demo zupełnie nowego projektu Nuclear Perversions.

Niewiele wiadomo o tej ekipie, oprócz tego, że ich debiutancką taśmę zatytułowaną „Desolation Rituals” wydaje Iron Bonehead. Sam ten fakt świadczy o tym, że lipy nie będzie. I nie ma. Demóweczka Nuclear Perversions zawiera trzydzieści dziewięć minut ostrego, nuklearnego kujawiaka, który porwie do tańca każdego dżentelmena czy niewiastę z odpowiednio wypaczonym gustem. Skoczne poleczki w stylu „Satan’s Wrath” czy „Weapon of Mass Perversion” sprawią, że trudno będzie opuścić parkiet. Podczas utworu dedykowanego wszystkim damom: „Fistfuckchrist” panie do tańca proszą panów. Natomiast „Misanthropic Annihilation” jest kawałkiem dla osób bardziej wrażliwych. Skłania on do przemyśleń nad sensem własnego życia, istotą szczęścia i cudem miłości. Kawałek ten utuli was do snu jak mamusina kołysanka. Jak nietrudno zauważy demo Nuclear Perversions jest materiałem wyjątkowym. Można, a nawet trzeba, zamówić „Desolation Rituals” a z biedniejszą częścią rodziny należy podzielić się własnoręcznie zrobioną kopią. Dołączoną do niej laurka może okazać się idealnym prezentem imieninowym dla ukochanej ciotuni oczywiście, gdy będziemy pamiętać, żeby nie przychodzić w gościnę bez pęta kiełbasy i butelki 0, 7 ulubionego napoju.

Ja już nie mogę się doczekać najbliższych imienin szwagra. Z pewnością wezmę ze sobą kasetę Nuclear Perversions, żeby z całą rodziną celebrować te wyjątkowe dźwięki.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Intro  
2. Satan’s Wrath  
3. Misanthropic Annihilation  
4. Crushing the Symbols of the Ho  
5. Weapons of Mass Perversion  
6. Fistfuckchrist  
7. Sodomic Nuclear Sunrise  
8. Outro

 

Autor

901 tekstów dla Chaos Vault

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *