Nuclear Holocaust / Straight Hate “East Grind Attack”

Wydawca: Deformeathing Productions

Pytanie na dziś brzmi: ile wkurwu zmieści się w siedmiu calach? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

A powiem Wam że od cholery. Co udowadniają dwie kapele z Polski Gie (gie jak grajnd). W ogóle to zdziwiony jestem okrutnie, że na tak oczywisty split musieliśmy tyle czekać. Przecież oczywistym było, że Straight Hate i Nuclear Holocaust muszą w końcu kiedyś połączyć swoje siły, a to co z tego wyjdzie spowoduje że moje mieszkanie zatrzęsie się w posadach. Nie kłamię. Oba zespoły zamieściły na „East Grind Attack” łącznie siedem kompozycji. Zarówno Straight Hate (trzy kawałki) jak i Nuclear Holocaust (cztery kawałki) w tańcu się nie pierdolą i częstują nas wysokoenergetycznym grindem wyrosłym na wschodnim bimbrze i agresji. Chyba każdy z Was, a przynajmniej ci zainteresowani, słyszeli dokonania tych kapel, nie wiem więc czy jest sens żebym rozbierał ten split na czynniki pierwsze, szczególnie że stylistyka obu grup jest bardzo podobna – może w przypadku Nuclear Holocaust mamy dodatkowo ciut więcej niemal punkowych naleciałości. I brzmienie na tym splicie mają trochu gorsze. Co można brać za plus jak i za minus – Wasz wybór. Ale niezależnie którą stronę splitu ustawicie – maci taki sam poziom wpierdolu, brutalności, rozbujanego grindu.

Ja bawię się wyborowo, to znaczy wybornie, przy obu stronach tego splitu. Dlatego też ocena będzie zbiorcza. Zajebista muzyka od zajebistych ludzi w zajebistej wytwórni – czego chcieć więcej poza bimbrem?

Ocena: 9/10

Tracklist:
Side A
1.Straight Hate – Anxiety Neurosis 
2.Straight Hate – Living Dead 
3.Straight Hate – East Grind Attack 
Side B
4.Nuclear Holocaust – Sequence to Your Death 
5.Nuclear Holocaust – (Give Us This Day) Our Daily Flesh 
6.Nuclear Holocaust – Middle Finger Salute 
7.Nuclear Holocaust – Radioactive Bloo
Autor

12507 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *