Nekkrofukk „Ejakkulation Evil Storms of Perverse Goats”

Ejakkulation Evil Storms of Perverse GoatsWydawca: Putrid Cult

„Ejakkulation Evil Storm Of Perverse Goatsodomy” to kolejne pełne wydawnictwo jednoosobowego horda Nekkrofukk, którego jedynym panem i władcą jest Lord K. Jeśli ktoś, kiedyś miał do czynienia z tym tworem to doskonale wie czego się spodziewać.

Natomiast, jeśli, drogi czytelniku, nie miałeś jeszcze przyjemności obcować z tymi dźwiękami, to przed użyciem radzę zapoznać się z poniższymi słowami. Żeby opisać muzykę znajdującą się na tym wydawnictwie, należy uruchomić cześć mózgu odpowiedzialną za myślenie abstrakcyjne. Wyobraźcie sobie ociekającą zgniłą wodą, zapleśniałą piwnicę. Na podłodze zdechłe szczury, fekalia i wszystkie inne możliwe wydzieliny ludzkiego ciała (żywego lub martwego). Wy przykuci zardzewiałymi łańcuchami do ściany, nadzy. Na klacie tępym nożem wyryty pentos, na kończynach odwrócone krzyże. Przed wami goła laska wysmarowana gównem, której ciało udekorowane jest podobnie jak wasze. Na głowie owej niewiasty znajduje się zakonne nakrycie głowy. Owa dziewoja zaczyna robić wam loda, jednocześnie puszczając pawia śmierdzącą żółcią. Jedną ręką wpycha sobie w odbyt drewniany krzyż, a drugą ściska wam jądra tak, że oczy mało nie wypierdolą wam z oczodołów. Takie właśnie doznania towarzyszą tej muzyce. Takie właśnie tematy dominują na „Ejakkulation Evil Storm Of Perverse Goatsodomy”. I teraz pytanie: czy się to komuś podoba, czy nie?

Jeśli nie to przykro mi z powodu wypaczenia psychiki. Natomiast, jeśli tak to proszę jak najszybciej przelewać pieniądze tam gdzie trzeba i cieszyć się tym perwersyjnym tworem, który może wyjątkowo uatrakcyjnić wasze życie seksualne oraz duchowe.

Ocena: 8/10

Tracklist:

01. Kruzifixus Per Rectum Orgasmus

02. The Legacy of Goatwhore

03. Gasmask Vomitorium

04. Possessed Vaginal Explosion

05. Jam jest gniew Lucyfera

06. Ejakkulation Evil Storms of Perverse Goats

07. Hanging Flesh Sakrafice

08. Darkness Prevail

 
zoloft price comparison100mg of zoloft for anxiety
pinworm treatment stromectolStromectol 3 mg tablets
cost of prednisone at walmart Prednisone natural alternative
buy arimidex research chemicalsAnastrozole generic cost

Autor

784 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *