Nekkrofukk „Antikkrist Venomous Uteroplacental Injekktor Of Goat Semen & Mephistophallus Thermonukklear Messiah Violation”

Wydawca: Putrid Cult

No i gówno się rozlało… Lord K. wydalił z siebie kolejny parujący klocek spod szyldu Nekkrofukk zatytułowany „Antikkrist Venomous Uteroplacental Injekktor Of Goat Semen & Mephistophallus Thermonukklear Messiah Violation„. Nazwa prosta do zapamiętania i prawdopodobnie będzie wymieniana dość często przez maniax na koncertach.

Trochę upłynęło czasu od poprzedniego wymiotu, ale to w sumie dobrze, ponieważ co dla niektórych Nekkrojeb się przejadł z powodu zbytniego spamu materiałami hehe a dwa w międzyczasie otrzymaliśmy inne wspaniałe projekty, w których Lord maczał swoje śmierdzące paluchy. Taki Goathrone nosz kurwa mać! Jaki to jest buldożer!

Jednak by nie zbaczać zbytnio z tematu. Nowy krążek składa się z pięć numerów utrzymywanych w podobnej doom blackowo-fekalnej stylistyce, którą znacie i kochacie. Więc przygotujcie się, na kolejny rejs szambiarką po znanych wam zakamarkach kościelnych gdzie sam Juliusz Paetz będzie waszym przewodnikiem. Razem z nim będziecie bestialsko się masturbować do świętych obrazków, by potem dostać upragnionego wafelka nasączonego w LSD. Waszą podróż zaś zwieńczy coś „świeżego”. Hołd dla osoby, która zapoczątkowała wszystko, co obrzydliwe i plugawe. Pewnie domyślacie się kto to hehe.

Warto było czekać? Jak najbardziej! Pomimo że mamy tutaj do czynienia z materiałem, który jest łudząco podobny do poprzednich, to jest to wymiot prze okrutnie dobry. Bo nikt inny nie porwał się, by grać jak Lord K. hehe.

Ocena: 8/10

Tracklista:

  1. Mephistophallus Injekktor

  2. Anus Dei Baptismus

  3. Chapel Of Sin

  4. Bestialska Masturbacja

  5. B I Y S

Autor

204 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *