Necrowretch “Now You’re In Hell”

Wydawca: Detest Records

Ci kolesie niedawno podpisali kontrakt z majorsem, jakim jest Century Media. Zanim jednak zaczną przepuszczać grubą kasę na francuskie dziwki i croissanty, zdążyli jeszcze oddać przysługę podziemiu za sprawą tej siódemki.

Oczywiście żartuję z tą olbrzymią kasą, bo Necrowretch to zespół typowo podziemny, co udowadnia muzyką z „Now You’re In Hell”. Na krążku dostajemy tylko jeden numer autorski, mianowicie „From A Hideous Summoning” i zajmijmy się nim na początek. Podobnie jak w przypadku ich wcześniejszego minialbumu, tak i tym razem nowa ejakulacja jest składową inspiracji Autopsy, Morbid Angel z debiutanckiego krążka czy odrobiny Szwecji. Z tradycyjnie paskudnym brzmieniem. Nieźle wypada również wokal Vlada – nie jest to typowy growl, raczej obłąkańczy krzyk, na który nałożono dodatkowy pogłos, przez co jego partie wydają się jeszcze bardziej szalone i odpychające. Wszystko brzmi tutaj zajebiście, w zasadzie taki surowy death metalowy wymiot nie powinien mieć innego soundu – nie przesadzono tu w żadną stronę. zbyt dopieszczając brzmienie lub na siłę je pierdoląc. Po zmianie strony dostajemy coś co wszyscy znają – „Zombie Ritual” przedstawione zostało w naprawę niezły sposób, trzymając się kanonu tej muzyki.

Ta siedmiocalówka zasługuje na uwagę maniaków podziemnego death metalowego łupu cupu. I zrobiła mi smaka na ich debiut. Moc!

Ocena: 8,5/10

I po angielsku na Old Death Metal Webzine.

Tracklist:

1. From A Hideous Summoning
2. Zombie Ritual
Autor

12275 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *