Necrotic Disgorgement “Documentaries of Dementia”

Necrotic Disgorgement Documentaries of DementiaWydawca: Comatose Music

Jakoś dawno żadnej rzezi u nas nie było, może poza rocznicą wołyńskiej i jej chwytającą za serce rekonstrukcją, hehe… Więc pomyślałem, że może by tak zrecenzować nareszcie nowe promo, które nadeszło z Comatose Music.

Zespół zowie się Necrotic Disgorgement i pochodzi z Columbus w stanie Ohio. Nie wiem czym panowie zajmują się tam codziennie, mają jednak czas, by tworzyć brutalny death metal. „Documentaries of Dementia” w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych zespołów z tego sortu, może ponadto, że jak dla mnie jest to słuchalne, hehe. No niestety, czasem mam problemy z taką muzyką, ale w przypadku Necrotic Disgorgement wchodzi miło i przyjemnie jak piła spalinowa w bebechy. W chuj to szybkie i intensywne, nawet nie jest tak bardzo połamane, jak to często bywa, choć trochę ubolewam, że panowie nie zbasowali trochę bardziej tej produkcji. Niemniej jednak druga płyta Amerykanów ma dobry groove, a bez tego moim zdaniem brutalny death metal jest po prostu niestrawny. Choć przyznam, że nie czuję większej potrzeby z codziennym obcowaniem z muzyką Necrotic Disgorgement, to te sporadyczne momenty, gdy zapuszczę sobie ociekającą posoką i ekskrementami muzykę nie należą do chwil straconych w moim życiu. W przypadku tego gatunku muzycznego, uważam to za sukces i odpowiednik poniższej oceny.

Typowy, dobry brutalny death metal, tylko i wyłącznie dla maniaków typowego, dobrego brutalnego death metalu. Kropka.

Ocena: 7/10

Tracklist:

1. Intronitiation  
2. Pincushion Pussy
3. Conceived for Incest  
4. Postmortem Fluid Evacuation  
5. Crack Whore Compost  
6. Anal Trauma  
7. Icepick Ear Sodomy
8. Grotesque Skeletal Reconstruction  
9. Defecation Delicacy  
10. He Wears the Flesh

 

Autor

12488 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *