Necros Christos „Nine Graves”

Necros Christos Nine GravesWydawca: Sepulchral Voice Records

Necros Christos to kapela, której nikomu przedstawiać nie trzeba. A jak trzeba, to jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.

Ja należę to tych ludzi, którzy Necros Christos uwielbiają, czekam z mokrymi gaciami na kolejne wydawnictwa a i koncert z ich udziałem zdarza mi się z łezką w oku wspominać, gdy już trochę wypiję. „Załuuuuij kurwa (!),,, że ccccieej niee było w Pozzzntaniu, imm  perzza jak chuuuuuj”. Mniej więcej tymi słowy hehe. Plotka głosi, że panowie maja zakończyć działalność po nagraniu trzeciego longa. Mi się jakoś nie spieszy do tego momentu wiec kolejne mini wydawnictwa robią mi nadzwyczaj dobrze. Dlatego też czekałem na najnowsze EP Niemców zatytułowane „Nine Graves”. Ptaszki ćwierkały, że numery zawarte na tym wydawnictwie później się nie ukażą drugi raz. Zabieg marketingowy to był zacny, bo nie przeszkadzało to Niemcom dorzucić do tracklisty jeden numer z „Triune Impurity Rites” a drugi ze splitu z Teitanblood, ale jako bezkrytyczny fan machnąłem na to ręką. A co poza tym? Oczywiście to, czego każdy zapatrzony w Necros Christos osobnik oczekuje. Dwa nowe numery, czyli „Black Bone Crucifix” i tytułowy „Nine Graves” oraz oczywiście mnóstwo orientalnych wstawek. Czy to powinno was zachęcić do kupienia tego materiału? To zależy. Ja ślinię się na każde nowe wydawnictwo Niemców na tyle, że bez wahania przelałem kasę, a potem śliniłem się jeszcze bardziej słuchając nowych numerów.

Ocenę sobie podaruje, bo ani to nowy materiał ani stary. Ani znany ani nieznany… Pozycja przeznaczona wyłącznie dla zagorzałych fanów.

Tracklist:

1. Temple I  
2. Black Bone Crucifix  
3. Temple II  
4. Va Koram Do Rex Satan
5. Gate: Solh  
6. Baptized by the Black Urine of the Deceased  
7. Temple III  
8. Nine Graves  
9. Temple IV

 

Autor

845 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *