Necrochaos „Crawling Through Cadavers”

Necrochaos > Crawling Through Cadavers

Wydawca: Godz Ov War Productions

Zasadniczo taką mamy politykę, że wszystko co ma w nazwie „chaos” z wiadomych przyczyn może nie tyle ma dodatkowe punkty do oceny, ale ma rabaty za dobrą ocenę, uwzględnione na fakturze.

Dobra, żartowałem – wolę od razu zaznaczyć, bo zaraz znów ktoś się posra w internecie, że bierzemy pieniądze za pisanie, hehe… Necrochaos zasłużyło zresztą na wysoką notę i bez tego. Niemcy na swoim demo prezentują jak w dwanaście minut skutecznie przysypać słuchacza zwałami gruzu. Taki tutorial zrobili. Powiem Wam – kurewsko skutecznie sieją tę swoją pożogę. Gruzowaty death metal prosto z piwnicy to chyba dobre określenie na to co się odjaniepawla na „Crawling Through Cadavers”. Jasne, niemało zespołów podążą tą drogą ostatnimi czasy, a Necrochaos wcale nie jest od nich gorszy, a od wielu jest wręcz lepszy. Słucha się ich z niekłamaną przyjemnością – riffy napisane tak, że niemal odciskają się Wam na skórze przetaczając się przez pokój, a wszystko brzmi surowo i duszno.

U mnie narobili ochoty na więcej, czekam zatem cierpliwie. Bo dwanaście minut w przypadku Necrochaos to zdecydowanie za mało.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Crawling Through Cadavers
2. Disgrace Is His Law
3. Once the Blood Clots
Autor

12163 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *