Mons Veneris “Sibilando com o Mestre Negro”

front_coverWydawca: Altare Productions / Frost and Fire

Hahahahahah, hahahah. Hahahaha, hahhahhahah ahhahahah hahahahah, hahahh hahah hhhah ahhhahahahah hahahahahah! Hahahah hahahahahahhahaha hahahahahaha!

Nie, nie wskoczył mi kot na klawiaturę, ja po prostu słucham nowej ejakulacji portugalskich kultowców z Mons Veneris. Wiecie co? Czasem mam takie fantazję, że gram w jakimś zespole. I jak dobrze wiecie, w Chaos Vault nikt nigdy nie trzymał instrumentów w dłoniach. Ale jeślibyśmy siedli we czterech: Ef, Łysy, Pathologist i ja i powołali do życia zespół, na pewno byłoby to bardziej słuchalne niż propozycja tego czegoś… Wyglądałoby to tak, że ja bym wziął skrzypce po dziadku, Ef poszedłby do sąsiadki starowinki i zaczął napierdalać palcami w rozstrojone pianino, Pathologist wydawałby dźwięki paszczą różnego rodzaju i jeszcze skrzypiałby palcami po tablicy, a Łysy znalazłby jakieś drzwi od stodoły i skrzypiałby nimi cały czas. Oczywiście ubralibyśmy kaptury, bo młodzież lubi kaptury, pod nimi ukrylibyśmy nasz brak talentu. Osiem niepodpisanych utworów zaserwowanych przez Mons Veneris tak mniej więcej brzmi. Black metal po chuju.Na koniec dostajemy dwa kawałki ze stricte black metalowymi instrumentami. Gitary brzmią jakby włączył odkurzacz, perkusja brzmi jakby kubeczki po kawie ze Starbucksa do kartonu po telewizorze i zrzucił ze schodów… To jest kurwa jakiś żart. I czaicie, że goście założyli sobie swoje własne portugalskie Black Circle?! Chyba w ramach terapii zajęciowej dla cofniętych w rozwoju black metalowców…

To nawet nie jest gówno. Nie wiem co to jest. Jeśli to miał być żart, to mnie nabrali, w istocie. Jeśli zaś nie… Mam nadzieję, że pójdą w ślady Dead’a.

Ocena: 1/10

Tracklist:

01. – 11. Untitled.

Autor

12493 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *