Mitochondrion „Antinumerology”

Wydawca: Krucyator Productions

Ci Kanadyjczycy na pewno zajmują poczesne miejsce w serduszku zatwardziałych zwolenników morderczego, duszącego death/black metalu. Ale pewnie nie wszyscy w porę zakupili siedmiocalówkę zatytułowaną „Antinumerology”, więc specjalnie dla nich z odsieczą przychodzi Krucyator Productions.

Kilkanaście dni temu ukazało się bowiem wznowienie tejże EPki w formacie kompaktowym, co mnie osobiście ucieszyło, bo byłem jedną z wymienionych wyżej osób – śpiochów. A tak, mogę się cieszyć (oraz moich sąsiadów), słuchając sobie „Antinumerology” na pełnej kurwie (nie kojarzyć z najedzoną Pawłowicz, miejmy szacunek dla kurew). I tak sączy mi się dziś od rana z głośników smolisty black/death metal, który zatyka Wam układ oddechowy, paraliżuje pracę układu nerwowego, a na koniec starym dobrym zwyczajem rozkurwia głowę olbrzymim głazem. Poziom intensywności w muzyce Mitochondrion sięga bowiem zenitu, słuchacz jest niemal pewien, że od ciśnienia wewnątrzczaszkowego wkrótce mózg wyleje się mu uszami, a już szczególnie pod koniec numeru tytułowego – gdy nastaje nagła cisza odruchowo sięgacie narządów słuchu sprawdzić, czy nic z nich nie wycieka.

Sama EPka nie jest długa, więc i bez sensu robić recenzję na kilka stron. Szczególnie, że mam nadzieję iż dobrze zarysowałem Wam obraz sytuacji, z jaką mamy do czynienia przy tym wznowieniu.

Tracklist:

1. Insummation
2. 137 (Mors Formulae)  
3. Antinumerology
Autor

11171 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *