Middle Finger „Middle Finger”

Dziś Wam pokażemy środkowy palec. Wiemy, wiemy… to zachowanie niepodobne do takich miłych i wychowanych żurnalistów muzycznych, jakimi jesteśmy.

Środkowy Palec, a właściwie z brytyjska, Middle Finger, to kapela rzeszowska. Chciałoby się powiedzieć, młoda, ale tworzą ją muzycy doświadczeni. Życiem doświadczeni, muzycznie doświadczeni… a wiadomo, że jest taki moment w życiu mężczyzny, kiedy pragnie on powrócić do korzeni. I panowie powrócili, zakładając Middle Finger – hard rockowy projekt hołdujący muzyce Thin Lizzy, AC/DC, Whitesnake, Aerosmith czy Deep Purple – wpływów tyle ile nut w tych utworach. Mamy riffy idealne na sobotni wieczór z kumplami przy piwie, a nad ranem możecie sobie spokojnie puścić kawałek trzeci, kiedy większość przybiła już gwoździa głowami do zalanego piwskiem i chipsami stołu. Muzyka z tej pięcioutworowej EPki wpada w ucho, jest melodyjna i zadziorna zarazem (co potęguje jeszcze bardziej barwa głosu wokalisty). Całość rozpoczyna się od odpalenia motoru i myślę, że to adekwatna wskazówka – Middle Finger gra muzykę idealną pod imprezy, do samochodu, lekką, przyjemną, relaksującą… I dobrze im z tym.

No, to już wiecie, co to takiego ten Middle Finger. Do Was należy wybór, ale sugeruję odsłuchać. Nie głupie to to, hehe..

Ocena: 7/10

 

Autor

12146 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *