Liturgy of Desecration „And the Goat of Sodomy Commands…”

Wydawca: Deathrune Records

Jeśli jesteście zaciekawieni, co zarządził Kozioł Sodomii, rzućcie wszystko co teraz robicie i zapraszam do lektury!

Bo oto na mój oraclowski warsztat wjeżdża debiutancka EPka Greków z Liturgy of Desecration, składająca się z pięciu strzałów, przepełnionych jadem i nienawiścią. Ostatnio sporo u mnie w głośnikach black/death metalu podchodzącego pod Ross Bay, a i w przypadku tej hordy nie jest inaczej. Brutalne, barbarzyńskie utwory nasączane są bluźnierstwem i pogardą dla świętości każdej religii. Liturgy of Desecration para się muzyką, którą zasadniczo się kocha lub nie, nic pośrodku – ja może nie użyłbym słowa kocha, wiadomo że pozerzy tylko mówią że coś się kocha, a prawdziwy metalowiec raczej użyje słowa „obleci w chuj”, heh… „And the Goat of Sodomy Commands…” to właśnie taka muzyka – obleci w chuj, szczególnie jeśli słuchacz jest na totalnym wkurwie i potrzebuje się wyżyć. Włączenie sobie debiutanckiej EPki Greków jest zdecydowanie lepszym pomysłem niż zrzucenie babci ze schodów lub wepchnięcie brata pod tramwaj. A efekt podobny – totalne zezwierzęcenie i dehumanizacja obyczajów, ot co.

Dobra, black / death metal, który nie zna litości. Polecamy zapoznanie się, zanim przegapicie i będziecie komentować bardziej obeznanym znajomym na fejsbuku „kurwa, jakim cudem to przegapiłem?”

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. …Blasphemous War
2. Integration of the Prophecy
3. The Lament of Virgin Mary
4. Internment of the Abomination
5. Sadistic Impalement
6. Outro (Victorious Marrb)
Autor

12012 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *