Łeb Prosiaka / Nuclear Holocaust „Łeb Prosiaka / Nuclear Holocaust”

Wydawca: Fat Ass Records

A to ci niespodzianka! Do żywych powrócił Łeb Prosiaka, czyli twórcy takich przebojów jak „Ssij mi lachę”, „Ruchaj trupa” czy „Wyjebana w ucho”. A wtóruje im nie byle kto bo Nuclear Holocaust, czyli kapela która grała już chyba w każdym powiecie Rzeczypospolitej Polskiej.

Split otwiera coś na zasadzie mrocznego disco zatytułowane „Konstytucja”, gdzie z tekstem zgadzam się w stu procentach (pozwolę sobie przytoczyć: „Konstytucja jasno mówi – Kaczyński, jesteś chujem”...), a potem już lecimy z grind/punkowym tematem – prosto, kurwa wręcz prostacko, no ale taki jest przecież zasrany urok Łba Prosiaka – w zasadzie nie ma tu wiele co się rozwodzić jak moi starzy, przecież każdy kto słyszał ich wcześniejsze materiały rozczarowany nie będzie. Mamy tu znane i lubiane dudniące brzmienie, wokal wypluwający ropę (która chyba układa się w teksty), totalny rozpierdol gitar – no chyba, że dla Was punk/grind to mieszanka nie do przełknięcia i potajemnie chcecie, by w dupę zerżnął Was brodaty wiking przy dźwiękach Amon Amarth. A druga część splitu jak już wspomniałem to panowie ze Świdnika. Kurwa, no ja po prostu lubię ich muzykę – za brud, za prostotę, za trzymanie się klasyki jak wsza łonowa kępki zarostu nad członkiem (przepraszam, na co dzień nie jestem takich chamem ordynarnym, ale dziś nie da się inaczej). Pięć numerów jakie dostajemy od Nuclear Holocaust to grindowy bieg z zawiązanymi oczami przez gęsty las – co chwila w coś przypierdalamy, a mimo to biegniemy dalej. Dlaczego? Bo jesteśmy pojebani, proste.

No dobra, nie wiem czy jest to recenzja, jaką przeczytalibyście na przykład w „Teraz Rock”, niemniej jednak z nią jest tak jak z tą muzyką – albo się Wam spodoba albo nie. Ja kupuję obie strony tego splitu.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Łeb Prosiaka – Konstytucja
2. Łeb Prosiaka – Sior by Me
3. Łeb Prosiaka – 16 Chujów
4. Łeb Prosiaka – Między Twoje Cyce
5. Łeb Prosiaka – Wyciek Z Dupy
6. Łeb Prosiaka – PiS Do Waty
7. Łeb Prosiaka – Daj Odbyta
8. Nuclear Holocaust – Turn the Key Push the Button
9. Nuclear Holocaust – Biosatanism
10. Nuclear Holocaust – Nailed to Nuclear Cross
11. Nuclear Holocaust – Second Comming
12. Nuclear Holocaust – Mass Grave
Autor

12007 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *