Karbonized Traitor „Hell. Fire. Sex.”

Wydawca: Bestial Invasion Records

Luksemburg to takie śmieszne państewko, które pod względem ludności jest sto szęśćdziesiąte ósme w światowym rankingu. Ale nawet i tam znajdą się jakieś oblechy, co to łączą thrash metal z punk’n’rollem i elementami black metalu.

Tenże konglomerat dźwięków wydany został ostatnio przez Karbonized Traitor na ich drugim albumie – „Hell. Fire. Sex”. Krążek zaczyna się pojękiwaniami jakiejś niewiasty zapewne wprowadzanej w stan ekstazy za pomocą olbrzymich kutasów. No i niech ma, jak lubi. Ja lubię za to takie granie, jakie reprezentuje Karbonized Traitor – brudne i niechlujne, na dużym wkurwieniu. Tak po prawdzie jest to kolejna kapela zbliżona do Children Of Technology, Inepsy i im poodbnych bandów, co mnie niezmiernie cieszy. Z tym, że Krabonized Traitor cechuje jakby większy rock’n’rollowy luz. Za co również należy się im plus. Zaś kolejny – to już prywata – za przeróbkę numery Guns’n’Roses, który został tutaj przedstawiony w tak odjebanej wersji, że sam Izzy Stradlin na największym heroinowym haju by go nie rozpoznał zapewne. Krążek nie jest do tego długi, wystarcza więc na wiele przesłuchań pod rząd. Jedna rzeczy mnie tylko wkurwia – długa pauza po ostatnim numerze, kończąca się odgłosami z jakiejś orgietki. Pięć minut czekania na posłuchanie języka francuskiego? Nie, dzięuję, żeby to chociaż było video, hehe…

Muzyka Karbonized Traitor ma swoich odbiorców, więc nikomu innemu jej nie polecę. Dobry punk/thrash z pierdolnięciem i o pierdoleniu.

Ocena: 8/10

TRacklist:

1. Summer Cock Tale
2. Hell. Fire. Sex.
3. Meat Injection
4. Hard Candy Cock (GG Allin cover)
5. Pagan Asshole
6. Bloody Knucles & Broken Bones
7. You Ain’t The First (Guns N’ Roses cover)
8. Menophiliac
Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *