Kapala „Termination Apex”

Wydawca: Dunkelheit Produktionen

Indie rozpierdalają. W zasadzie ostatnio wszystko, co wyjdzie z tego kraju z dziedziny ekstremalnego metalu, zabija niczym kilku tonowa bomba wodorowa. Kiedy więc okazało się, że już w czerwcu ukaże się drugi materiał Kapala na moim krzywym ryju zarysował się uśmiech. Wielbię ten zespół jak pojebion i byłem bardzo ciekaw, gdzie tym razem on mnie zaprowadzi.

Żyjemy w świecie, gdzie terror ma się dobrze. Codziennie na globie dokonywane są zamachy w których giną niewinni ludzie. Kiedy więc włączysz sobie mój drogi słuchaczu “Termination Apex” możesz być pewny, że znajdziesz się w środku tych wszystkich wydarzeń. Nie szukaj więc tutaj litości i tęczowej miłości do bliźniego. Znajdziesz tu bowiem tylko śmierć i eksterminację ludzkiego życia. Z kawałka na kawałek doświadczysz wszelkiego rodzaju bólu. Poczujesz jak to jest być rozerwanym na strzępy kawałkiem mięsa. Poczujesz jak to jest, gdy pocisk wbija się w twoją czaszkę i robi ci z mózgu papkę. Będziesz widzieć, jak twoi znajomi płoną żywcem, kiedy brudna bomba będzie jednocześnie wypalać ci wzrok. Będziesz zbierać swoje wnętrzności jak rzepak na polu, kiedy granat rzucony w twoją stronę rozerwie Ci trzewia. Będziesz cierpieć i będziesz widzieć wszystkie te chore obrazy za każdym razem, kiedy włączysz ten materiał. Każdy kawałek zawarty na “Termination Apex” jest właśnie takim sonicznym blitzkriegiem. Masowym ludobójstwem, które eksterminuje słuchacza swym brzmieniem. Soniczną wojną. Chaosem, który miażdży czaszkę niczym 100 kilowy młot. Nie ma więc tutaj żadnych kompromisów i żadnych zasad. To tutaj właśnie kumulują się wszystkie pojebane dźwięki, o których nigdy Ci się nie śniło. Od grindcoru, wymieszanego z war metalem, poprzez noizecore, aż po ryjący banię power violence. Jeśli jesteś więc w stanie przyjąć ten potężny cios na twarz wiedz, że przetrwasz w ekstremalnym metalu wszystko. Jeśli jednak twoje uszy krwawią, a w ścianie dźwięku wydobywającego się z twojego sprzętu audio nie słyszysz nic poza hałasem, czym prędzej pożegnaj się ze swoim marnym żywotem.

Sadomasochistyczna przyjemność płynąca z odsłuchu tego krążka sprawia, że adrenalina uderza do głowy ze zdwojoną siłą, a uśpiona dotąd agresja budzi się do życia. “Termination Apex” to soniczny wpierdol, muzyczna eksterminacja. Więc albo nienawidzisz i wysiadasz albo słuchasz mimo krwawiących uszu. Innej drogi nie ma.

Ocena: 9/10

Tracklista:
1. The Beating Heart of War (Intro)
2. Martial Dominance
3. Moral Attrition
4. Paths of Ash
5. Vomit the Phosphorus

Autor

447 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *