Jess and the Ancient Ones „Astral Sabbat”

Wydawca: Svart Records

Od momentu, kiedy pierwszy raz usłyszałem dźwięki tworzone przez Jess and the Ancient Ones wiedziałem ze będę wielkim fanem tej kapeli!

Debiut zrobił na mnie ogromne wrażenie pamiętam, że przez tą płytę zaniedbałem się bardzo z recenzjami i nic innego nie miało prawa wstępu do mojego odtwarzacza. Gdy dowiedziałem się ze Jess z chłopakami szykuje kolejny materiał w postaci EP „Astral Sabbat” moje serce mocniej zabiło, a gdy po raz pierwszy usłyszałem dźwięki z tego materiału wiedziałem, że znowu wsiąknę w tę muzykę na wiele dni. Nie pomyliłem się. Już prawie tydzień minął, a w odstawkę poszło większość posiadanej przeze mnie kolekcji i tylko „Astral Sabbat” gra mi dobrze do rana do wieczora. Dźwięki te maja w sobie jakąś wręcz nadprzyrodzoną moc. Aurę magii i nutę tajemnicy. Nie wiem czy kiedykolwiek, komukolwiek muzyka ta ujawni wszystkie swoje sekrety. Jess and the Ancient Ones to zespół, który ma wielki dar tworzenia muzyki tak wciągającej w swojej, tak naprawdę, nieskomplikowanej formie, że oderwać się od niej nie sposób. Kto nie czytał wcześniejszej mojej recenzji temu napiszę ze ekipa z Kuopio eksploruje Occult Rocka i robi to wykurwiście genialnie. Te trzy numery mogą kręcić się nieprzerwanie. Dla mnie ten materiał to jak na razie jeden z najlepszych w tym roku. Trzyma ta kapela poziom aż miło posłuchać.

Nieważne czy jesteście fanami takiego grania czy nie, dajcie szansę Jess and the Ancient Ones a jest spora opcja, że zniewoli was ta muzyka tak jak mnie. Daje dychę. A co? Zajebiste EP!

Ocena 10/10

Tracklist:

01. Astral Sleep

02. Long and Lonesmoe Road

03. More Than Living

Autor

863 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *