Imperator „Ceremonies from Beyond Time”

Wydawca: Thrashing Madness Productions

Wiadomo, że sceniczny powrót Imperator przeszedł głośnym echem przez polską (i nie tylko scenę). I dobrze, bo to akurat jeden z lepszych zespołów, jakie nosiła ta ziemia.

I nie wiem, czy na fali nagłego zainteresowania Imperator Leszek zechciał wznowić ten koncertowy bootleg. Ja akurat mam pierwotną wersję CDR i pasuje mi, że nareszcie mogę sobie postawić na półce ładnie wyglądające pudełeczko. I podejrzewam, że to właśnie o to chodziło przy wznowieniu „Ceremonies From Beyond Time”. Mamy tutaj zapis koncertu Imperator w Tarnowie 6 grudnia 1991 roku. Szmat czasu. A słucha się tego świetnie. Jak na warunki w jakich wtedy nagrywano tego typu koncerty – brzmi to nieźle. Oczywiście słychać że to bootleg z biednej Polski przełomu systemów. Ale ma to dzięki temu jeszcze większą moc, jest jeszcze surowsze. Fajnie, że nie pousuwano nic z tego gigu, słychać ludzi, słychać problemy z brzmieniem, naciągami i tak dalej. Słuchając tego materiału żałuję chyba trochę, że jestem za młody na śmiganie po tych wszystkich fajnych gigach. No ale zawsze mogę sobie posłuchać,a w przypadku tego materiału – również i poogladać, bo dorzucili nam DVD z koncertami z Ciechanowa i Bydgoszczy. Niestety nie mam na czym tego obejrzeć, ale zakładam, że był rozjeb, hehe…

No, tak że polecam nabyć to wydawnictwo. Bo po prostu Imperator to kawał polskiej historii, a ten koncert po prostu łeb urywa.

Tracklist:

Disc 1 (CD)
1. Abhorrence
2. Necronomicon
3. Necronomicon
4. Defunct Dimension
5. External Extinction
6. Ancient Race
7. Bariel Solo Demo 1987 
Disc 2 (DVD)
1. S’Thrash’ydło Fest. – Ciechanów 24.08.1991 
2. Bydgoszcz 30.09.1990 
Autor

11484 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *