Hell United „Abhorrence Majesty”

Wydawca: Butchered Records

Z nowym wydawnictwem uderzyli Tanowianie z Hell United. Sprawdźmy więc, co nam tam upichcili… Hmm.. cóż, danie choć częściowo odgrzewane, dalej smaczne.

Abhorrence Majesty”, bowiem tak się nazywa nowy pomiot kapeli to sześć numerów – zasadniczo to podstawowy materiał na epce ociera się o klimaty Immolation czy Azarath – brutalny i bluźnierczy death metal o konsytstencji smoły. Całość brzmi potężnie i nieważne, że od nagrania tegoż minęły dwa lata – muzyka zawarta na „Abhorrence Majesty” skopało moją dupę, aż boli. Nawet stare kawałki nieźle się wkomponowały w całość albumu – zasadniczo słuchacz może nawet nie zdawać sobie sprawy, że słucha raczej kompilacji utworów o różnej prowieniencji. Bo mamy tutaj i nowe kawałki, kawałk nagrane jeszcze pod szyldem Eclypse, cover Bathory plus jeden ukryty numer. W zasadzie, to nie wiem po chuj pisać w booklecie „Hidden Track by Odi Van Legion”, bo taki on wtedy „hidden” jak z Kaczyńskiego mąż stanu. Ale to nie mój problem, zwłaszcza, iż wspomniany utwór jest naprawdę niezły – mroczny, wkurwiony industrial. Zaś trzon tej epki, to jak już nadmieniłem, death metal z masą różnorodnych motywów gitar, w większości szybkim tempem (może poza „Worship Me”, gdzie mamy trochę wolniejszego grania) i diabelskimi wokalami o równie różnorodnej barwie. I tak niecałe pół godziny mija jak z bicza strzelił.

Przypierdoliło Hell United z grubej rury. Mam nadzieję, że wysoka forma trzyma się u nich dalej i wkrótce usłyszymy całkiem nowe pomysły Diabłów z Południa.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Intro
2. Manifestation of V Stabbing Wounds
3. …and Heavens Wept
4. New Führer
5. Worship Me
6. The Return of the Darkness and Evil
Autor

11756 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *