Heavy Lord „Balls to All”

Wydawca: Solitude Productions

Zieeeeeew…. zieeeeew… zieeeeeew… Jakoś innych reakcji (zieeew…) nie przejawiałem podczas słuchania (zieeew…) któregoś tam z kolei krążka Heavy Lord (zieeeeew…).

Serio… Jak lubię (zieeeeew…) zarzucić sobie sludge czy doom metal, tak (zieeeeeew…) „Balls to All” w (zieeeew…) ogóle do mnie nie przemówiły. (zieeeeew…) Krążek trwa czterdzieści pięć minut, (zieeeeew…) a mnie się wydaje, (zieeeeew…) jakby był to tydzień. Pewnie pod jakimś (zieeeew…) względem byłby to (zieeeew…) atut tej muzyki, jednak doom/sludge (zieeeeew…) nie polega (zieeeeew…) według mnie na uśpieniu słuchacza, ale (zieeeeew…) na wgnieceniu (zieeeeew…) go w podłogę, zmaglowaniu i ewentualnie (zieeeeew…) unurzaniu w substancjach psychoaktywnych.(zieeeeew…) Ja tam jedynie (zieeeeew…) musiałem się posiłkować kofeiną, (zieeeeew…) by wytrzymać kilkukrotną sesję (zieeeeew…) z Heavy Lord. Chwilami (zieeeeew…) mamy tu coś pod Cult (zieeeeew…) Of Luna, chwilami gość (zieeeeew…) próbuje śpiewać pod Danzinga (zieeeeew…), oczywiście Black (zieeeeew…) Sabbath się nam tu (zieeeeew…) kłania i inni wielcy. (zieeeeew…) Głównie jest to więc (zieeeeew…) ciężki sludge/doom, (zieeeeew…) ale na (zieeeeew…) moje ucho – nudny jak cholera. (zieeeeew…) Chłopaki nie wyglądają (zieeeeew…) na staruszków, ale z (zieeeeew…) drugiej strony jest to już (zieeeeew…) trzeci ich krążek, więc (zieeeeew…) mieli czas by wymyślić (zieeeeew…) coś, co spodobałoby się (zieeeeew…) takim recenzującym malkontentom (zieeeeew…) jak ja. A tak, kręcę nosem, (zieeeeew…) bo ta muza trwa, (zieeeeew…) trwa i trwa i skończyć się nie chce. (zieeeeew…)

(zieeeeew…) Nie przekonał mnie (zieeeeew…) Heavy Lord, co zresztą zdążyliście (zieeeeew…) pewnie wywnioskować z (zieeeeew…) recenzji. Szkoda, bo (zieeeeew…) lubię doom, ale nie (zieeeeew…) jako podkład pod notoryczne zapadanie (zieeeeew…) w drzemkę. Dobranoc.

Ocena: 4/10 ((zieeeeew…)))))))

Tracklist:

1. Back When the Giants Ruled the Earth
2. Balls to All
3. Kick Teeth
4. Dieselweed
5. Fear the Beard
6. Track 6
7. Mare Tranquillatis
8. Drown

 

 

 

 

Autor

12176 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *