Headhunter D.C. „Death Kurwa! – Live in Warsaw 2013”

Wydawca: Bestial Invasion Records

No to jedziemy z kolejną koncertówką sygnowaną logiem Bestial Inasion Records – tym razem będzie to death metalowy kult z Brazylii pod nazwą Headhunter D.C.

Jak ktoś pamięta, Brazylijczycy zagrali w 2013 roku bodajże dwa koncerty, a tutaj dostajemy zapis warszawskiej sztuki z klubu Fonobar. Cóż ja mogę powiedzieć – czuć, że to nagranie podziemnej kapeli z koncertu dla maniaków. Brzmienie nie jest najlepsze, co chwila słychać swojskie „Napierdalać! Nakurwiać! Kurwa!!!”, co niechybnie cieszyło Sergio. Przede wszystkim jednak dostajemy tu prawdziwy, podziemny death metal dzięki takim wałkom jak „Stillborn Messiah”, „Deny the Light” czy „Searching for Rottenness” – kurwa, jak tego słucham to cholernie żałuję, że mnie nie było tego wieczoru w Warszawie. Z głośników bucha prawdziwy ogień, a przecież kurwa to tylko zapis koncertu w formie audio. Więc na żywca musiało dziać się prawdziwe zniszczenie. Serio, świetnie słucha się takich krążków, gdzie czuć tę nić porozumienia między kapelą a maniakami pod sceną – tutaj słychać wszystko, jakieś rozmowy, skandowanie, czuć atmosferę koncertu. Świetna sprawa i aż szkoda, że zamieszczono tutaj tylko siedem numerów (ten siódmy to bonusowy wałek), bo chciałoby się więcej.

Doskonały materiał, który tylko dowodzi, że na koncerty trzeba kurwa chodzić. Bo potem słucha się tego z takich albumów i się żałuje, że tu się nie było, tam się nie było, tylko klepało się członka pod zdjęcia koleżanek z naszej klasy…

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Dawn of Heresy
2. Stillborn Messiah
3. Deny the Light
4. …and the Sky Turns to Black
5. Searching for Rottenness
6. Conflicts of the Dark and Light
7. Forgotten Existence
Autor

12148 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *