Hate Them All „Last Feast with the Beast”

Hate Them All Last Feast with the BeastWydawca: Old Temple Records

Są źli, są wkurwieni, nienawidzą was wszystkich. Do tego są z Polski i zowią się Hate Them All. A to ich debiut, „Last Feast With the Beast”.

Już raz było mi dane recenzować tę kapelę – muzycznie od tego czasu nie wiele się zmieniło. Na debiucie mamy do czynienia z chamskim, prostym black/thrash metalem. No właśnie wciąż trudno mi jednoznacznie sklasyfikować muzykę Hate Them All. Niby stoi w Metalowej Encyklopedii, że to jeno black, ale chuja oni tam wiedzą. Sporo tu na przykład niemal punk rockowych riffów czy groove’u, jest też niemało prostych hellhammerowych motywów, ale faktycznie mamy też posępne stricte black metalowe granie, jak w „Thorn and Wind”. Klamrą spinającą całość „Last Feast With the Beast” jest na pewno surowość przekazu. Tu nie ma miejsca na ładne melodie, miękkie brzmienie i kawałki do podusi. Rozwrzeszczany i wściekły wokal ni cholery nie trafi do zniewieściałych adeptów metalu, czarno – biała moeyenowska okładka nie spodoba się dziewczętom, które szukają ładnego wzoru na koszulkę, przekaz nie przypadnie do gustu politycznie poprawnym pizdeczkom. To jest metal, prymitywny i chamski, dlatego tak bardzo nam wchodzi.

Hate Them All wydało bardzo fajną płytkę, szkoda że jakoś tak bez echa przeszła. No nic, jeśli ta recenzja spowoduje, że choć jedna osoba zakupi „Last Feast With the Beast”, uznam to za sukces.

Ocena: 7,5/10

Tracklist:

1. Śmierć
2. Fucking Whore  
3. Krew  
4. Thorn and Wind  
5. Desire  
6. Death to All  
7. Open Graves  
8. Beer and Fist :  
9. Destroyer of Bones  
10. Victim of Death  
11. Tak płonie w mojej głowie Świat :  
12. Strach

 

Autor

11604 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *