Guerra Total „El Armagedón Continúa”

Guerra Total  El Armagedón ContinúaWydawca: I Hate Records

Z Kolumbii pochodzi Guerra Total, który już od dłuższego czasu atakuje surowym black/speed metalem. I ich ostatni atak trafił również do mojego domostwa za sprawą I Hate Records

W życiu ich wcześniej nie słyszałem, ale zastanawiam się po przesłuchaniu „El Armagedón Continúa”, czy jest to dostateczny powód, by mieć zepsutą niedzielę? No kurwa nie wiem. Jak lubię oczywiście podziemne i surowe metalowe krążki, tak wymagam od nich, by miały jaja i pierdolnięcie. A Guerra Total niestety chwilami tego brakuje. Panowie zaiwaniają jak bobslejem po amfie, z tym że niewiele z tego wnika. Chwilami rzeczywiście Guerra Total napierdala jak miło – utwór tytułowy jest doskonałym przykładem tego stanu rzeczy, ale niekiedy jest to dość jałowe granie i to że nic nie wnosi – to jest raczej oczywiste (i tego w ogóle nie wymagam), ale nawet nie potrafiące skłonić mojej dynki do dzikiego bangingu. A może inaczej – nie jest złe, ale gubię się po chwili, ile materiału tak faktycznie przeleciało, a ile dopiero przeleci. O, właśnie się skończyło, dokładnie gdy postawiłem kropkę. Cóż – nie ujęli mnie niczym nadzwyczajnym – szybki black metal wymieszany mocno ze speed / thrash metalem. Powiem tak – tempo tego materiału jest równe szybkości, z jaką muzyka z „El Armagedón Continúa” wylatuje z mojej głowy. I nic na to nie poradzę.

Pewnie kilku maniaków się znajdzie chętnych na ten krążek. Ja czuję, że raczej większe wrażenie zrobiliby na mnie na żywo.

Ocena: 6,5/10

Tracklist:

1. Gritos del Holocausto Final (Intro)   
2. Nuklear Zombie Division
3. Post Apocalíptica
4. Bestial Evil Genocide
5. El Armagedón Continúa
6. Misanthropist God
7. Grande Messe des Morts
8. Satan’s Army of the Apocalypse
9. El color que cayó del cielo
10. Black Speed Rock and Roll
Autor

12128 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *