Grondhaat “Humanity – The Flesh For Satan’s Pigs”

Wydawca: Ketzer Records

Ależ zapachniało surowym ścierwem! A to za sprawą nowej hordy Asura z Trollech, który postanowił uprawiać kult diabła pod postacią nowego projektu o nazwie Grondhaat.

 

Materiał pod tytułem Humanity – The Flesh For Satan´s Pigs” zawiera siedem numerów prymitywnego do granic możliwości surowego i prostackiego Black Metalu, który zasadniczo może przypaść do gustu wielbicielom krwistych schabowych z kapustą hehe. Nic nowego na tym krążku nie ma, prostactwo dźwięków bije z każdej strony, minimum formy a i treści nie za wiele. No w zasadzie dokładnie taki powinien być Raw Black Metal. A żeby być bardziej precyzyjnym to Czesi dokładnie definiują gatunek muzyczny, w którym się obracają, jako MINIMALISTIC FUCKING RAW BLACK METAL!” Nie sposób się nie zgodzić hehehe. Słychać tu echa Darkthrone czy Beherit (cover odegrany zajebiście) i innych mistrzów prostoty i pierdolnięcia zarazem. Czuć na tej płycie szatańskiego rock ‘n‘rolla i punkowy klimat. Doskonale do całości pasują wokale: opętańcze, skowyczące, wrzeszczące, bulgoczące i szatan wie jakie jeszcze. Jak by jeszcze brzmienie było bardziej zjebane to w tym przypadku bym się bardziej cieszył, bo byłaby to zajebista podziemna garażowa produkcja, a tak to trochę za czytelne jest i za klarowne. Jak bród i smród to na całej lini. Po co piękne brzmienie, jak ma być syf?

 

Generalnie takich płyt wyszło już mnóstwo i pewnie jeszcze więcej się pojawi w przyszłości, bo moda na oldschool ’owe granie ma się bardzo dobrze. Ale co z tego, jak przy słuchaniu morda się cieszy od ucha do ucha, a i piwo smakuje lepiej.

 

Ocena: 7/10

Tracklist:

  1. Fucking Slaves
  2. Humanity – The Flesh For Satan´s Pigs
  3. The Last Dawn Of Human Race
  4. The Gate Of Nanna
  5. Incantations Of Dark Gates
  6. The Blackest Blasphemy
  7. All Bullets Of War
Autor

878 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *