Goathrone “Sodom & Gomorrah”

Wydawca: Putrid Cult

Alleluja! Chwalmy Pana. A nawet i Panów! A dokładnie trzech zbójów z Nekkrofukk, Throneum oraz Mordhell. Rok pełny jeszcze nie minął a ta obrzydliwa czarcia spierdolina zwana Goathrone wypluła na świat bliźniaki zwane „Sodom & Gomorrah”.

I nie oszukujmy się drodzy czytelnicy, jeśli poprzedni album wam nie podszedł, to nie macie tutaj czego szukać. Piec krematoryjny został ponownie odpalony do przeróbki przysypanych gruzem trucheł. Nie spodziewajcie się tutaj jakiś wielce wyszukanych solówek czy tekstów zahaczających o problemy socjologiczne trzeciego świata. Dalej jest chamsko, brzydko, prymitywnie i religijnie! Dokładnie religijnie, Lord K. ze spółką chcieliby Was zaprosić do swojej wizji kościoła gdzie orgii będzie co nie miara, a gdy rozbrzmi Ave Maria to wszyscy posilą się ciałem Chrystusa namoczonym w krwi świeżo co zarżniętego baranka, by potem zakończyć to kąpielą w basenie z fekaliami.

Wielu zmian tutaj nie zaznacie względem poprzedniego albumu, ale kto powiedział, że to ma być minus? Niektóre wałki są nieco wolniejsze względem poprzednich i zahaczają o bardzo miłą doom’ową otoczkę. Reszta jest na takim samym obrzydliwym miejscu.

Nie będę się dalej rozpisywał, bo nie ma to sensu. Fani srogiego nakurwu proszeni są o niezwłoczne zapisanie się na listę wyznawców kału i bluźnierstwa. Reszta niech ucieka w popłochu przed tym buldożerem…

Ocena: 8/10

Tracklista:

  1. Prophets of Scum

  2. Sodom & Gomorrah

  3. Awakening the Dead

  4. Goat Penis Mutilator

  5. Mary Fist Orgasm

  6. I am the Vomit Lust

  7. Coprophagous Christ

Autor

209 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *