Goat Semen „Ego Svm Satana”

Goat Semen Ego Svm SatanaWydawca: Hell’s Headbangers Records

Co wyjdzie z połączenia Ameryki Południowej, black/death/thrash metalu i Hell’s Headbangers Records? Proste: uśmiechnięty Oracle.

No kurwa nie inaczej – tym konkretnym razem powodem mojego zacieszu jest „Ego Svm Satana”, czyli debiutancki długograj Peruwiańczyków z Goat Semen. Może w odniesieniu do nazwy zespołu to co powiem zabrzmi dziwnie, ale takie rzeczy to ja łykam bez przepitki. Diabelstwo buchające z tej płyty jest nie do opisania – esencja dzikości rodem z Ameryki Łacińskiej, wspomagana do tego przez teksty po portugalsku i naprawdę więcej mi w tą sobotnią noc nie potrzeba (poza kolejnymi butelkami Perlenbachera z Lidla). Goat Semen miesza thrash metal (którego w prymitywnej odmianie jest tu naprawdę sporo) z bezkompromisowością pierwszych death metalowych zespołów i black metalowym ekstremizmem – robi to z wdziękiem kurwy przyjmującej kolejne ejakulacje w opętanej sesji bukkake. Oczywiście, każdy wie, jakie zespoły można by tutaj wpleść, by wykazać się znajomością w chuj – ja na przykład powiem, że słychać tu sporo Sarcófago, niemało Slayer, Mutilator. No, też taką charakterystyczną żywicę kanadyjską od czasu do czasu… Innymi słowy, Goat Semen gra muzykę jakby napisaną specjalnie dla mnie – ja wiem, że każda fanka Ryszarda Rynkowskiego też tak myśli, hehe – ale to co znajduje się na „Ego Svm Satanas” pokrywa się w zupełności z moim gustem muzycznym.

Mocarny krążek. Takie jest moje zdanie i raczej go nie zmienię. Pasja, agresja i jeszcze raz metal.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Letanias de Satan – Intro
2. Holocausto
3. Genocidio
4. Warfare Noise
5. Revelaciones
6. Altares de Pandemonium
7. Madre Muerte
8. Hambre, Peste, Guerra y Muerte
9. Ego Svm Satana

 

Autor

11962 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *