Fetid Zombie „Vomiting in the Baptismal Pool”

Wydawca: Metalhit.com

Tak bozia dzieliła talentami, że czasem ktoś dostał ich kilka, a czasem niektórym zaoszczędziła ich całkowicie (co nie przeszkadza im dalej tworzyć, hehe).

No dobra, bozia nie istnieje, ale ludzie z wieloma talentami jak najbardziej. Taki Mark Riddick na przykład. Gość znany jest głównie ze swoich prac graficznych, ale od czasu do czasu daje też upust swoim pasjom muzycznym. I wtedy właśnie działa jako Fetid Zombie. Proszę państwa, toksyczne, trupie delicje! Oczywiście jeśli ktoś lubi death metal starej szkoły, ale odgerany z takim zajebistym bujaniem i z taką pasją, że pełen szacunek! Większości z recenzentów pewnie się to nie spodoba, tak jak nie spodobał się przezajebisty krążek Bone Gnawer, ale to już nie moja sprawa. A co ja lubię na „Vomiting in the Baptismal Pool”? Po pierwsze tytuł, potem okładkę, no a przede wszystkim muzykę – każdy numer zapada Wam w pamięć już po pierwszym przesłuchaniu, a pamiętajcie, że nadal mamy do czynienia z brutalnym i odrażającym death metalem. Mark zajął się tu wszystkim, od wokali, przez gitary i bas, poprzez automat, aż po skrzypki i wiolonczelę… hehe, nabrałem Was – Fetid Zombie to klasyczny death metal! Beż żadnych bzdetów, za to z potężnym pierdolnięciem. A jeśli nadal mi nie wierzycie, poczytajcie sobie listę gości, jacy znaleźli się na tym krążku – chyba nie myślicie, że taki Don z Nunslaughter dołożyłby swoją cegiełkę do jakiejś kupy?

Wszystkie te death metalowe freaki powinni rozglądać się za Fetid Zombie. Jak tylko zakupią „Vomiting in the Baptismal Pool” to nie pozostaje im nic innego, jak tylko delektowanie się tymi dźwiękami. Ewentualnie narzygać do chrzcielnicy. To już dla entuzjastów, hehe.

Ocena: 9/10

Recenzja jest również dostępna na stronie Old Death Metal Webzine, a konkretnie tutaj.

Tracklist:

1. Bible Camp Massacre
2. Erotic Autopsy
3. Fetal Delicacy
4. Graced by Gore
5. Tapeworm Diet
6. The Saccharine Taste of Christian Flesh
7. Throne of Bone, Fortress of Flesh
8. Underground
9. Vomiting in the Baptismal Pool
10. Wrath of the Heretic
Autor

12149 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

  • Jeżeli faktycznie isnieją recenzenci którym nie podoba się Bone Gnawer, to należało by ich odnaleźć i uśpić u wetwrynarza. A prowo miedzynarodowe powinno zakazać takim ”dzienniarzom-recenzentom” wykonywania zawodu. Amen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *