Enterchrist / Cannibe “Violent Massacre”

 

Wydawca: Testicular Records / Disposable Culture / Bunch Greenade Records / Spectrus Records

Chryste Panie jak jeden split ma tylu wydawców to chyba to jakiś materiał na złotą płytę. Przed Państwem split polskiego Enterchrist z pochodzącym z Sardynii Cannibe pod tytułem “Violent Massacre”.

Krążek otwierają nasi rodacy z międzygalaktycznego statku, którzy byli już omawiani na łamach naszego portalu więc pokrótce: klasyczny chamski grind taplający się w Dead Infection, Repulsion czy też Agathocles. Nóżka sama rwie się do tańca. Niby nic odkrywczego, ale w całym tym obsranym piwnicznym klimacie wyciągnięcie sporo frajdy! Na splicie znajdują się zgoła inne kawałki niż, te co mieliście już szansę usłyszeć, na innych wydawnictwach więc jest to spory plus, że chłopaki nie starają się upchnąć wszędzie tego samego.

Następnie Cannibe ehh… kapela, która posiada milion splitów w tym pewno w przyszłym tygodniu z moją starą. To chyba powinno świadczyć, że jest popularna i nagrywa same anielskie arie? BŁĄD. W całym tym ich pierdolniku splitów znajdują się pozycje lepsze (split z Gutalax), jak i te gorsze i tutaj się nie popisali. Piosenki rzucone na ich stronę chyba dodane zostały z dupy. Ich muza to „czysty” goregrind z automatową perkusją. Pierwsze dwa wałki to zwykłe bulgotanie klapy od szamba z milionem stuknięć i pierdnięć po grochówce, które zostaną przez was szybko zapomniane. Dopiero trzeci kawałek zatytułowany „Los Metazetas” porywa do tańca swoim magicznym „umpa umpa” jednak zakańcza on płytę i pozostawia spory niedosyt. Straszna lipa.

Większość osób zakończy swoją przygodę na stronie Enterchrist i w sumie dobrze, Cannibe skiepściło i warto ich tylko odpalić dla ostatniego wałka.

Enterchrist: 7/10 Cannibe: 5/10

Tracklista:
Lista utworów ENTERCHRIST:

1. Charlie XXX

2. Ballantines of Terror

3. The Margarine

4. Cunt Martial

5. Operation Procreate!

6. The Squirt of Ghotos

7. Space Breed

Lista utworów CANNIBE:

8. Purification Through Death

9. Stew Your Bile

10. Los Metazetas

Autor

216 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *