Egzekuthor „Hateful Subconsciousnes”

Wydawca: Thrashing Madness Productions

No i w czarne rowki wtłoczony został pełnowymiarowy album szczecińskiego Egzekuthor. Oczywiście słowa podziękowania należą się Leszkowi i Thrashing Madness Productions.

O tym, że ten label przeskakuje powoli na wydawnictwa winylowe pisałem już jakiś czas temu przy okazji wznowienia demówki Slaughter na placku. Teraz przede mną kręci się z kolei „Hateful Subconsiousnes” i życzyłbym sobie (i Wam przy okazji), żeby wszystkie kolejne longpleje od Thrashing Madness Productions były tak wydawane. Ciężki winyl, wkładka z alternatywną okładką i druga wkładka z tekstami, reprodukcjami, zdjęciami i biografią. Klasa. Sama muzyka również nie pozostawia wiele do życzenia. Rasowy, undergroundowy thrash metal. Słychać, że kapela inspirowała się wtedy już najostrzejszymi przedstawicielami, balansującymi na granicy thrash metalu i death metalu. Nadstawicie dobrze ucho to usłyszycie echa Kreator, Dark Angel czy Possessed. Ostre, szybkie gitary i pędząca perkusja to główne cechy „Hateful Subconsiousnes”. Słucha się tego naprawdę bardzo dobrze, nawet po tych niemal trzydziestu latach jakie minęły od powstania tej muzyki. Czuć młodzieńczą agresję i fascynację metalowym łomotem – nic tu nie jest udawane i pozowane. Tym lepiej, że materiały tego typu są wznawiane, szczególnie w takich pieszczących oko i ucho formatach.

Kopie jeszcze powinny być dostępne, ale zbyt długo nie czekajcie. Nie ma co zwlekać, bo później będziecie kupować z drugiej ręki za duże piniondze. Mówię Wam.

Tracklist:

1. Hateful Subconsciousness
2. The Final Attack
3. Immortal Sinner
4. Welcome to Gotham
5. Oblivion Hill
6. Merciless Death (After Merciless Life)
7. Born to Kill
8. Degenarated Madness
9. Merciless Death
10. Pestilence of Hate
11. Holy Desecration
12. Into the Holocaust
Autor

12159 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *