Drain of Impurity „Human Anatomy”

Wydawca: Exterminal Productions

Nie tak dawno temu miałem okazję „rozkoszować się” dźwiękami prokurowanymi przez Engorgement. I jak pamiętacie, był to kał pierwszej wody. Dziś kontynuujemy moją gównianą passę za sprawą Drain Of Impurity.

Za tą nazwą kryje się jeden Turek, który umyślał sobie łupanie brutalnego death/grind’u. Robi to sam od dwunastu lat. Znamy go skądinąd z tureckiego Cenotaph, które złym zespołem nie jest. Widać to co kiepskie wrzucają do Drain Of Imurity – przed każdym numerem mamy sampel z filmu, automat bezdusznie wybija rytm, wszystko brzmi jak… no właśnie, jak Mortician. Lecz akurat Mortician lubię, a muzyka z „Human Anatomy” jest nudna jak nomen omen flaki z olejem. Nie wiem skąd wzięli sample i nie interesuje mnie to. Odsłuchałem ten krążek trzy razy i doprawdy, czuję się wyzuty z wszelkich pokładów cierpliwości – to jednostajne łupanie automatu i rzężenie gitar jest dla mnie równie interesujące co słuchanie robotników podczas pracy. Dźwięk podobny, słownictwo też, ino, że po polsku, kurwa wasza mać. Nuda panie, a wszak to metal ma być, a nie telenowela. Nawet czasu mi szkoda, żeby się bardziej rozpisywać nad tym materiałem.

Dobrze, że akurat to promo przyszło do mnie w postaci mp3, bo mogę je skasować bez żalu. Gdyby to był kompakt, zająłby mi cenne miejsce na półce. Absolutnie nie polecam.

Ocena: 3/10

Tracklist:

1. Neuropathology
2. Complex Spine Surgery
3. Psychological Autopsy
4. The Rate of Body Decay Via Insects
5. The Identification of Remains
6. Extreme Morbid Deviance
7. Mentally Deficient Overrated Humanity
8. Obscure Alien Lobotomy
9. Open All Organs and Examine Them Carefully
10. Sew Up the Body
11. Portion of the Gastric Contents
12. Exploring the Bile Ducts

 

Autor

12000 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *