Dire Omen „Wresting the Revelation of Futility”

Dire Omen Wresting the Revelation of FutilityWydawca; Dark Descent Records

A dziś do tablicy wywołamy debiutantów, czyli Dire Omen z Kanady. Powołali oni do życia twór o nazwie „Wresting the Revelation of Futility”. Po co to zrobili?

Oczywiście po to, aby obrażać wszelkie świętość, bluźnić i złorzeczyć. Jak dla mnie mnóstwo ok, hehe. Goście stąpają po ścieżce black/death metalu, który potrafi zwolnić „walcem” dusząc słuchacza dźwiękową garotą, ale i przyśpieszając wyrwać go z butów odrywając kończyny. Podoba mi się też niezbyt czyste brzmienie. Mam nadzieje, że materiał ten wyjdzie na kasecie, bo ten „brud” idealnie pasuje do tego nośnika. Dire Omen naprawdę doskonale sobie radzi z black/death metalową stylistyką. Wiedzą, o co chodzi w takim graniu. Według metalowych archiwów goście są swieżakami, dla których Dire Omen to pierwsza w życiu kapela. Tym bardziej respect! Nie będę zachęcał długo. Jak ktoś lubi takie klimaty i nie obce mu są bluźnierstwa, na co dzień i do święta to powinien sięgnąć po „Wresting the Revelation of Futility”. Nie przewiduje rozczarowań. A, jeśli ktoś takowego dozna to oznaczą, że jest po prostu zwykła pizdą hehe. Zalecam takiej osobie zmienię statusu na facebooku na „cipa”.

Mam nadzieję, że ktoś ten materiał niedługo do Polski ściągnie, bo już mnie portfel świerzbi, żeby go nabyć. Dire Omen – zapamiętajcie tą nazwę. Coś się w ich temacie może dziać ciekawego.

Ocena: 8/10

Tracklist:

1. Here and Hereafter (Overture)  
2. Onward with Wounds of Disillusion  
3. Ossuary  
4. Hemotically Possessed  
5. Servus Sevorum Dei  
6. Foretold Untethering from Existence  
7. Beyond Stillness  
8. Convulsing Before the Vacuous Altar  
9. Inversion of Samadhi  
10. Closing the Portal

 

Autor

781 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *