Destruktor / Throneum „A Prophecy of Nihilism”

Destruktor  Throneum A Prophecy of NihilismWydawca: Hell’s Headbangers Records

Wiecie co? Brakowało mi tego horda ze Śląska, hehe. Fajnie, że coś wypuścili, nawet jeśli to tylko jeden numer. Zresztą ten drugi hord z Australii też dawno nie gościł z niczym nowym, więc rozpocznijmy ucztę.

Jak wiadomo, siódemka na dwie strony, a pierwsza strona należy się Destruktor. Po rewleacyjnym „Nailed” zespół milczał pięć lat. Rogaty jednak sprawił, że przerwano ciszę – mocnym jebnięciem. Dzikość – to pierwsze sformułowanie, które przychodzi mi na myśl. „Besieged” urywa łeb – szybkie tempo, agresja i nienawiść zaklęte w czterech minutach. Surowo do bólu, ale i do bólu podziemnie. Posłuchajcie zaś solówki, która wwierca się w korę mózgową. Szczęka opada i chce się więcej – mam nadzieję, że to zwiastun nadchodzącej płyty! Druga strona to dobrze wszystkim znane Throneum. Czuć od razu, od pierwszego uderzenia w strunę rozchodzi się bowiem po mieszkaniu zbutwiały fetor wprost ze starej krypty. Numer Polaków jest zdecydowanie bardziej prymitywny, a chyba nawet brzmi jeszcze bardziej niesmacznie, jeśli porównam go do „Death Throne Entities”, ostatniego materiału jaki słyszałem. Ale każdy kto zna Throneum i lubi Throneum, ten oczywiście będzie w chuj zadowolony mając ten kawałek w swoich zbiorach.

Cóż, niecałe dziesięć minut, a ile chorej przyjemności przychodzi z tą muzyką. Warto dostać gdzieś „A Prophecy of Nihilism” – łamie kończyny i wrzuca jeszcze oddychających do pustego grobu.

Ocena: 9/10

Tracklist:

Side A
1. Destruktor – Besieged    
Side B
2. Throneum – Chtonian Lust
Autor

10171 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *