Deiphago / Ampütator „Deiphago / Ampütator”

Wydawca: Greyhaze Records

Gdy jedno wydawnictwo dzielą hordy Deiphago i Ampütator to musimy dostać coś podobnego do bitwy pod Kurskiem, gdzie dwie gigantyczne pancerne armie starły się na śmierć i życie.

W tej bitwie był zwycięzcy, tu nie ma. Bitwa toczy się nieustanne. To wydawnictwo zawiera kilka krótkich numerów, ale wystarczą one, żeby całkowicie Was zblitzkriegować. Zaczynamy od plwociny Deiphago. Tych filipińskich antychrystów nie trzeba przedstawiać nikomu, kto siedzi choć trochę w war metalu. Skurwysyny nie pierdolą się w tańcu i dojebują ultra agresywnym metalem, który powybija wam zęby. Nie ma tu co gadać. Czcicie Angelcorpse, a nie znacie Deiphago? Możecie wypierdalać. Drugi front okupują, może nieco bardziej znani przedstawiciele tego samego bezkompromisowego, wojennego rzemiosła, czyli Amerykanie z Ampütator. Trochę to taki pośmiertny split tej kapeli, ale i tak dojebali porządnie do pieca dwoma numerami. Każdy jest kurewsko intensywny i nie pozwoli Wam odetchnąć ani na sekundę. Jeśli spragnieni jesteście krwi i żadni mordu, to ten materiał jest dla Was.

Te kilkanaście minut sprawi, że wyciągniecie z piwnicy siekierę i porąbiecie wkurwiającą Was sąsiadkę na kawałki. Polecam!

Ocena: 7,5/10

Tracklist:

Side A
1. Deiphago – Plague and Satan Triumphant
2. Deiphago – Heretic Oath
3. Deiphago – Human Race Absolute End
Side B
4. Ampütator – Impurity Decree
5. Ampütator – Bitch of Gonorrcheal Worship
Autor

849 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *