Deathvasstator „Nulclear Demo(n) MMXIX”

 

Wydawca: Putrid Cult

Mają rozmach skurwysyny. Lord K. i Diabolizer spłodzili kolejnego bachora. Tym razem pod nowym szyldem zatytułowanym Deathvasstator zaś imię gówniarza to „Nulclear Demo(n) MMXIX”. Klawe imię, co?

Muzycznie bez zmian, w dalszym ciągu jesteśmy katowani bestialskim war metalem. Niektórzy pewno będą myśleli, że jest po prostu kontynuacja innego projektu. Jest to po części prawda, jednak z kościelno-fekalnych klimatów, które towarzyszyły nam na ostatnim krążku Goathrone przeskoczono na wywrotkę pełną gruzu jeżdżącą po świecie, który doznał nuklearnej zagłady. Muzycy zaś to jedyni ocaleni, którzy zostali zamknięci w bunkrze od zewnątrz. I tak z braku laku katują nas tymi wymiotami. Deathvasstator postawił na surowsze piwniczne brzmienie, jednak pomimo tylu okropności wszystko wchodzi niczym najsmaczniejszy deser. I nie spodziewajcie się tu proszę jakichś cukierków, rozbudowanych solówek, czy przerw na siusiu. Jest prosto i wulgarnie z napierdalaniem młotem w płat czołowy. a wszystko to w oparach siarki i opadu promieniotwórczego.

Maniacy tych dwóch panów, swój krążek już nabyli pewnie wieki temu. Osoby, które jednak nie znają obu tych rozrabiaków, powinni zaznajomić się z ich dziełami. Gwarantuję, że któreś z ich dzieł na pewno przypadnie Wam do gustu. No, chyba że za prawdziwy strzał ekstremy uważacie słuchanie Sabatonu z uchylonym oknem w samochodzie.

Ocena 7/10

Tracklista:

1. Nuclear Demon

2. Sacrificial Genocide

3. Grave Destruction Armageddon

4. Doom of Necrowarfare

5. Extermination the Lambs of Cunt

6. Veneral Christ Desecration

 

Autor

203 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *