Dead “Hardnaked…But Dead”

Wydawca: F.D.A. Rekotz

Jak bym był zwykłą istotą ludzka, lubiącą wieczorne seriale w TVP i piwo żywiec, gdybym miał hobby polegające na polowaniu na promocje w Tesco oraz gdybym planował już przyszłoroczny wypoczynek z cała rodziną na basenach w Hajduszoboszlo to po pierwsze nie wiedział bym o tej zajebistej płycie a nawet jak bym się o niej przypadkowo odwiedzał (znaczy usłyszał) to czuł bym do niej bezgraniczne obrzydzenie.

Mowa tutaj o najnowszym dziele Niemieckich wielbicieli perwersji z Dead, którzy właśnie uraczyli nas kolejnym, śmierdzącym jak klocek na porządnym kacu, materiałem o wielce intrygującym tytule Hardnaked…But Dead. Pełno na tej płycie mili panie i panowie: cip, kutasów cycków i rożnych procentowych napojów a wszystko to podane jest w porządnym Death/Grind-owym sosie. Dokładnie tak jak powinno być na porządnym niemieckim pornosie! Żeby zachęcić dodatkowo polecam spojrzeć na tytuły utworów wiele mówiących o zawartości tej płyty. Mnie osobiście najbardziej ujęły kawałki: „Short but Slim” oraz „Tits” hehe – posłuchajcie sami. Dodatkowymi atutami tej płyty jest dość nietypowa, ale moim zdaniem zajebista okładka oraz logo kapeli, które uważam za mały majstersztyk. Mimo że ta kapela tworzy swoje wypociny już od dwudziestu lat, to ja tak na prawdę poznałem ją niedawno dzięki splitowi z Haemorrhage i od tego momentu przypadli mi do gustu. I tak też jest z tą płytą – przypadła mi ona do gustu, choć z dobrym smakiem nie ma ona nic wspólnego hehe.

 

A był bym zapomniał – chłopaki mają zajebistą sesje zdjęciową widać na niej, czym tak naprawdę jest dla niech granie metalu! Czyste zło!

 

Ocena: 7,5/10

 

Tracklist:

 

  1. Cock a Hoop
  2. The Fineribber
  3. Liquor Store Goddess
  4. Tits
  5. Wall of Flush
  6. A Beer
  7. Short But Slim
  8. Possessed Soldiers of Luv
  9. Perfumes of Doom
  10. Hardnaked But DEAD
Autor

882 tekstów dla Chaos Vault

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *